Sidesüsteemid mootorrattal

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas:

Ostsin Nolani kiivrid endale ja naisele,seoses sellega tekkis küsimus N-com seadmete kohta.Minu kiivrisse sobivad N-com B1 või B3.
B1 kahene pakend on 229€ ,mis oleks ehk isegi ka minu jaoks talutav,sest on kiivri sees ja see ka mingi mugavus.On kellegi kogemust.
B3 tutvustusest lugesin sellise lause välja:
UNIVERSAL INTERCOM: Bluetooth connection with intercom systems of other brands - See oleks argument.
On see ka päriselt nii? On keegi proovinud? Või siis teistel tootjatel on ikka oma lukus kanal ja ei ühildu ikkagi kellegagi?
Mulle iseenesest need B3 muud lisad,mis võrreldes B1-ga sellel olemas, ei paku mingit pinget.Kasutan seda ikka ainult lobisemiseks ja võtan ka väga harva tel vastu kui vaja.

Arvan et reaalsuses ei ole see ühildumine väga argument!
Teoreetiliselt on erinevatel seadmetel see ühendusvõimalus teiste seadmetega olemas. Aga reaalsuses oskavad näiteks Cardo seadmete omanikud oma seadet sisse ja välja lülitada ja heal juhul paaritada teiste Cardo seadmetega. Kui kokku saavad uuemad(Packtalk) ja vanemad(G4,9,9x) Cardo seadmed siis üldjuhul tekib probleem kuna valdavalt ei osata neid omavahel tööle panna.



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”