Vihmariided ja varustus mootorratturile → Vihmariided ja varustus mootorratturile

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Vihmariided ja varustus mootorratturile

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

nolev kirjutas:

Minu kogemuse põhjal pole vahet, kas ehitupoe omad või tsikli vihmariided. Märjaks lähevad seestpoolt mõlemad. Ega nad vett läbi eilase, vaid kondents on pigem see, mis nad seestpoolt higiseks teeb. Ehitupoe riided läksid isegi vähem seetpoolt märjaks, kuna ei ole nii ümber ja õhk käib paremini läbi. Kui aga vihm kuskilt sisse hakkab sadama, siis muidugi jama ja tuleb see koht ülesse leida ning ellimineerida võimalusel. Nii nagu urmas 666 mainis, peavd need ehitupoe triided piisavalt suured olema, siis on neid ka mugav selga ajada. Vihmaga on ilmselt ka kukkumisoht suurem ja siis on paljude jaoks suur vahe, kas kuludele lisandub 10-15 eur või 50-100 eur. Ise kasutan hetkel tsikli vihmariideid ja olen rahul. Enne kasutasin ehituspoe omasid ja olin ka rahul. Oleks edasi ka kasutanud aga kuskilt tekkis mingi mõte ja Louise sooduspakkumine aitas ka sellele ostule kõvasti kaasa.

Läheb küll juba väga treemast välja see arutelu,aga...
Millised sul siis nüüd on ja kas oled ka korralikku vihma saanud nendega? Olen ka louisist piilunud,et oleks mugavam peale maha neid saada,aga võiks vett ka pidada ehituspoe omadega samaväärselt.Ehituspoe omade miinus on olenemata suurusest see,et saapast nad üle ei tule(44nr).Need Gelerti omad kuivast saapast tulevad üle,aga märjast ka ilmselt mitte,sest säärel olev tõmblukk ei ole eriti pikk.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”