Kuidas sõiduhirmust üle saada? → hirm on hea


Teema algataja
kuger

hirm on hea

Lugemata postitus Postitas kuger »

hirm on hea, see hoiab elus.
Mul oli viimati tsikkel vist 1999. aastal. IZ. Selle aasta septembris soetasin jalle. Suht raske ja kiire ratta.
Laksin Depoosse jarele, et klattida ARKis ja ylevaatusel asjad ara. Mul polnud tykk aega enne seda olnud juhust naha oma varisevaid kasi, kuulda korvus oma sydamelooke kovemini, kui ymbritsevaid haali...
Mul oli hirm.
Mul oli hirm selle ees, et kuidas ma hakkama saan. Kuidas (pigem siinkohas: kas) kohalt ara saan, kuidas pidurdan, kaike vahetan, suunda naitan.... Et kui ebaonnestun siis koik vaatavad ja parastavad, et nae, mootorratturhiir hadas...
Ylevaatusel ja bensukas tundsin end natsa paremini juba (soit Depoost Kusagile Sole tanavasse). Siis kimasin kohe labi linna Tartu mnt-d pidi valja. Viisin ratta kontori alla garrazi.
Tartu mnt-l oli juba hea.
Edasi otsisin voimalusi ja pohjuseid motaga soitmiseks.
Siis oli jalle vaike hirm (siinkohal oleks vist asjakohasemaks sonaks : pelgus) oosel soites. Ilgelt kylm oli ja vihma tuli ja pime jamidakoikeveel (kontori ees olid mu autoa knad jaas... Koik sujub. Tasakesi targemaks. Kevadel survivalile (igaks juhuks).

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”