Artikkel: Kogu tõde motonavidest


morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Artikkel: Kogu tõde motonavidest

Lugemata postitus Postitas morse »

Ain kirjutas:
stev666 kirjutas:

Kas zümo 550 tasuks veel osta või on juba väga vana?

kindlasti tasub! See on tegelikult väga hea ja kiire navi.

Ma olen enda 550ga rahul. Kuid minu arust tema ainuke miinus ongi see, et ta on üsna aeglane. Kui marsruut on juba käima tõmmatud, siis liigub kõik üsna kenalt. Aga pikema raja paika panek ja kalkuleerimine on pigem aeglasepoolne. Menyyd on suht vanakoolikad aga see on täitsa OK. Menyydes liigub kiirelt. Funktsioone on ka minu arvates piisavalt. Ühendub telefoni ja Cardoga jmt.

Kui oled harjunud tänapäevase telefoni ekraani vaatama, siis see resolutsioon on muidugi kehvake aga kogu interface on sellest lähtuvalt loodud ja otseselt probleeme ei ole - pigem esteetiline teema.

Kogu kaardimajandus toimib väga hästi. Sööb SD-kaarte ja menyys on kasutatava kaardi vahetamine lihtne.

Uuemat mudelit olen klõpsind ja pole kindel, et ta oluliselt parem oleks... Võibolla keegi oskab arvamuse öelda, kas lisaks suuremale ekraanile, veits kiiremale prosele ja nati moodsamale kasutajaliidesele midagi oluliselt paremat seal on? Mulle meeldivad väga vanema mudeli klahvid.

Igaljuhul 550 on endiselt oma hinda väärt.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”