Õnnetused mootorratastega [2017]

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kunagi lugesin mingit statistikat arenenud maades relvade kohta. Numbriliselt ei mäleta aga. Oluliselt suurem tõnäosus oli omale soetatud relva läbi mingisse jamasse sattuda kui see, et soetatud relv su elu või vara reaalselt kaitseks. Jamadeks olid siis ettevaatamatusest ense tulistamine, laste kätte sattumine, võõraste kätte sattumine, võimalus, et kaabakas su oma relvaga sulle lisaaugu teeb jms. Samuti enesekaitse piiride ületamine, sellega ka teiste ohtu seadmine on nõrgema närvikavaga kodanikel vägagi tõenäoline (no relv on ja no pole kordagi saanud välja võtta ja ässata sellega ja leitaksegi mingi debiilne situatsioon, kus idametsaks kehastuda)
See number oli ikka täiesti haigelt selles suunas kreenis. Ala 10 jama kohta üks reaalne vajadus (kui mitte veel rohkem)
Tulirevasid tsiviilkäibes olema ei peaks (va jahirelv jahinduses) Veel vähem sellega linnavahel ässamas käia. Videost ei paista, kas ja mis. Isegi on kehva aru saada, miks taksist ülbama läks (keeras ette vist talle suht julmalt)
Ma ausaltöldes ei oska öelda, et kas see teema kõlbaks rohkem hälvik autojuhtide või hälvik tsiklijuhtide alla. Tõenäoliselt vist mõlema alla.

Viimati muutis Madlobster, 26 Aug 2017, 13:40, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”