Autoridade vahel sõitmine

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Autoridade vahel sõitmine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

and kirjutas:

Aga meil on tekkinud väga palju tsikleid millele vahel tahaks tõesti tagant hoogu juurde lükata, olen ka ise täheldanud.
Täna oli üks ratas Tallinna ringetee Jüri ringil mul ees ja mul oli päris hirmus seda hirmust krampis tegelast vaadata.Ta oli küll igati korralikult esimese reas ja kiirus isegi pigem üle kui alla lubatu(50 millest kõik seal üle lasevad),aga mul naine isegi sai aru,et tegelasel on jube hirm selle pika ringi läbimisel.
See pole küll nüüd selle ratturi halvustamiseks välja toodud ,vaid pigem viide meie autokoolide ja arki eksmineerijate tegemata tööle.No selline rattur on ohtlik nii iseendale,kui kasliiklejatele.Kange tahtmine oli talle vahtralehe märk kinkida.

Oot aga miks sa talle siis täpsemalt hoogu ikka tahad anda kui ta lubatust juba niigi kiiremini sõidab?

Jutt käis ju eri lausetes erinevatest situatsioonidest.Tekst algab Jüris toimunust uuel real, uue lausega ehk siis uus mõte tekstis.Üks lause on kirjeldus üldisest olukorrast ja teine konkreetsest situatsioonist. Loe ikka mõlemad tekstid(ka see mida tsiteerisin) mõttega läbi enne kui kommima hakkad. Ei olnud plaan kedagi seal Jüri ringil tagant tõugata.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”