Mootorrattaga alustamine


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Mootorrattaga alustamine

Lugemata postitus Postitas ttt »

Mind huvitaks ka, mis kool see oli, kus tähtsad asjad õpetamata jäeti.

Ühtlasi, mis arvate, kas sel hooajal on veel mõtet kool ette võtta? Plaanisin järgmisel kevadel, aga tsikkel leidis mu oodatust varem (noh sirvisin juba mõnda aega ja ei saanud seda diili niisama jätta) ja nüüd hakkas sõitma õppimisega kiire. Kool, mille varem välja valisin, enne kevadet uusi õpilasi ei võta, aga motokoolitus.ee alustab järgmisel nädalal kursusega (siin foorumis mõned kiitsid seda). Samas kui sel aastal eksamile pääsemise lootust ei ole, siis tundub veidi mõttetu..

Mul eelnev kogemus puudub, va pool hooaega tagaistmel ja paar ringi venna (käikudega) mopeediga. Oma rattaga olen veidi platsil ukerdanud, käiguvahetust proovinud jne, aga tahaks, et keegi nippe jagaks ja näitaks, mida ja kuidas üldse harjutada võiks. Tütarlapsena võib-olla pole just lenks käes sündinud ka ja vajaks juhendamist. Linna vahele ilma lubadeta ei kipu, aga terve talv oodata oleks ikka elu nōme :D

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”