LeoVince summuti vaiksemaks?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ilmselt see kõlab nagu pühaduseteotus aga ma tahaks oma tsikli LeoVince vaiksemaks saada. Lihtsalt linna vahel töristada või päevane väljasõit on OK, kõlab isegi coolilt. Mulle meeldib selle summuti madalalm kaal ning väiksemad mõõdud aga pikemal reisil, kus oled päevade viisi sadulas hakkab pidev müra väsitama. On seda võimalik lihtsate vahenditega vaiksemaks saada?

Summuti ja DB nagu allpool näidatud:

LEO_VINCE_LV1_EVOII_STAINLESS_TRIUMPH_TIGER_800_2011_on_32172.jpeg
783.76.44.1.jpg


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas pyta »

Tropid kõrva, kõige lihtsam ja odavam

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kinnine perforeeritud db-killer.
Midagi taolist:
https://images-na.ssl-images-amazon.com ... SX355_.jpg

Leiab ka kõveraid.
Mu acrapovitsi tegi tsiviliseerituks. Pärnus saan ühte katseks laenutada.
24 olen tlnas.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

pyta kirjutas:

Tropid kõrva, kõige lihtsam ja odavam

Ma sõidangi eranditult troppidega aga pika päeva lõpuks hakkab see troppidest läbi kostev urin ikka ajudele.

AzA kirjutas:

Kinnine perforeeritud db-killer.
Leiab ka kõveraid.
Mu acrapovitsi tegi tsiviliseerituks. Pärnus saan ühte katseks laenutada.
24 olen tlnas.

Võta palun Tallinnasse kaasa, kõver variant, proovin järgi ja saan targemask.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Teeme nii. Meibi tulen kolmapa hommikul.
Annan märku.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vince ja Yoshimura on erinevate kinnitusega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Lihtsalt, odavalt. 5205 laager :P Kruvikinnituseks keere sisse ja korras.
Pilt

SERTÃO

2715
Postitusi: 143
Liitunud: 19 Aug 2012, 21:37
Tänatud: 35 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas 2715 »

Macintosh kirjutas:

Ma sõidangi eranditult troppidega aga pika päeva lõpuks hakkab see troppidest läbi kostev urin ikka ajudele.

Tahaks vähe laiemalt küsida, et kas sellise müraga on viisakas ringi sõita mis nõuab sõitjal troppide kasutamist?
Ülejäänud kaasmaalaste kohta ei tea küll ütelda, kuid meie pere elab ilma troppideta.
Müra on ka reostus ja paraku on meil asustus piisavalt tihe et leiduks palju selliseid kohti kus see enamust ei häiriks.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Enamus mürast milletõttu troppe kasutatakse on tuule müra.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


reimps

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

2715 kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Ma sõidangi eranditult troppidega aga pika päeva lõpuks hakkab see troppidest läbi kostev urin ikka ajudele.

Tahaks vähe laiemalt küsida, et kas sellise müraga on viisakas ringi sõita mis nõuab sõitjal troppide kasutamist?
Ülejäänud kaasmaalaste kohta ei tea küll ütelda, kuid meie pere elab ilma troppideta.
Müra on ka reostus ja paraku on meil asustus piisavalt tihe et leiduks palju selliseid kohti kus see enamust ei häiriks.

Ma poolkurt ja ratas täpselt ülemises piiris oma müraga. 94 +-3 dB. Täitsa viisakas on. Pealegi tänu madalale mölisemisele märkavad nii jalakäijad kui ka autojuhid mind märksa paremini kui mingit Teslat.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

2715 kirjutas:

Tahaks vähe laiemalt küsida, et kas sellise müraga on viisakas ringi sõita mis nõuab sõitjal troppide kasutamist?
Ülejäänud kaasmaalaste kohta ei tea küll ütelda, kuid meie pere elab ilma troppideta.
Müra on ka reostus ja paraku on meil asustus piisavalt tihe et leiduks palju selliseid kohti kus see enamust ei häiriks.

Enne sae käima tõmbamist tasub küsida. :D Ma pole öelnud, et summuti vali müra sunnib mind troppe kasutama.
Troppideta sõites kahjustad alati oma kuulmist - 100db tulemüra saad kätte juba 100-120 kmh juures. 15 minutit sellises müras viibimist kahjustab kuulmist jäädavalt. Seega teie pere tegeleb oma tervise süstemaatilise kahjustamisega.

Summutist rääkides. Kõik on suhteline. Selle LeoVince helitase on üsna mõistlik, natuke valjem, kui Euro4 summuti aga tänaval päid pöörma küll ei pane. Mulle lihtalt meeldib veel vaiksem.

Siin võid võrrelda mürataseme erinevust tehase summutiga ja LeoVincega (minu LV on sõeltega)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

tere
proovisin suvel oma gs-i SC-Projecti sc1 pütti vaiksemaks saada ja kokkuvõtvalt võib öelda et ega ei õnnestunud. kaasas oli kaks db killerit, üks väike ja üks vähe pikem. mõlemad killerid muutsid nii heli valjust kui kõla (eriti pikem mis maanteesõiduks mõeldud) kuid pika otsa jaoks oli hääl liig kõva või õigem oleks öelda"vale".
Keevitasin pikemale killerile siis eespool AzA viidatud perforeeritud killeri sarnase jupi juurde. suur midagi ei muutunud. siis ehitasin terve püti pikkuse perfo toruga killeri. see oli küll vaiksem kuid hääl oli ikkagi "vale" ehk häiriv. Sõites oli tunda, et see lahendus poos sumpsi nii rämedalt, et loobusin selle vaigistamiskatsetest ja kruvisin originaal püti külge tagasi.
Edaspidi on Sc1 pütt nö sügisseade jaoks (kuna on ikka sigakerge) koos tkc80 rehvidega ja kõrvatroppidega.

5248653
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”