LeoVince summuti vaiksemaks?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: LeoVince summuti vaiksemaks?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

2715 kirjutas:

Tahaks vähe laiemalt küsida, et kas sellise müraga on viisakas ringi sõita mis nõuab sõitjal troppide kasutamist?
Ülejäänud kaasmaalaste kohta ei tea küll ütelda, kuid meie pere elab ilma troppideta.
Müra on ka reostus ja paraku on meil asustus piisavalt tihe et leiduks palju selliseid kohti kus see enamust ei häiriks.

Enne sae käima tõmbamist tasub küsida. :D Ma pole öelnud, et summuti vali müra sunnib mind troppe kasutama.
Troppideta sõites kahjustad alati oma kuulmist - 100db tulemüra saad kätte juba 100-120 kmh juures. 15 minutit sellises müras viibimist kahjustab kuulmist jäädavalt. Seega teie pere tegeleb oma tervise süstemaatilise kahjustamisega.

Summutist rääkides. Kõik on suhteline. Selle LeoVince helitase on üsna mõistlik, natuke valjem, kui Euro4 summuti aga tänaval päid pöörma küll ei pane. Mulle lihtalt meeldib veel vaiksem.

Siin võid võrrelda mürataseme erinevust tehase summutiga ja LeoVincega (minu LV on sõeltega)



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”