Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas arendaja »

yeekim kirjutas:

Hoi!

Selmet' siin teoretiseerida, tuleks sellised videod otse Politseisse saata.
Kui number on loetav, toimub vähemalt vestlus auto omanikuga(eeldavasti ka ise roolis) ning "märge" jääb maha :evil:

edu

On keegi politseile video edastanud ja on see vastu võetud ja ka reaalselt miskit selle tagajärjel toimunud?



Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Minu teada on päris mitmel korral helistatud ja vesteldud ja vähemalt ühel korral väärteomenetlus algatatud

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

arendaja kirjutas:
yeekim kirjutas:

Hoi!

Selmet' siin teoretiseerida, tuleks sellised videod otse Politseisse saata.
Kui number on loetav, toimub vähemalt vestlus auto omanikuga(eeldavasti ka ise roolis) ning "märge" jääb maha :evil:

edu

On keegi politseile video edastanud ja on see vastu võetud ja ka reaalselt miskit selle tagajärjel toimunud?

Saatsin umbes aasta tagasi pulli pärast ja arvasin,et ei tule midagi,aga kutsuti Rahumäe teele ja pidin ütlusi ka andma.Tegemist oli siis tegelasega ,kes sõitis langeva(peaaegu alla langenud tegelikult) tõkkepuu alt läbi ,Pääsküla raudtee ületus kohas.Mina juba seisin esimesena ja minu tagant veel kahest autost lasi fraier mingi igivana raipega mööda.Pollar väistis,et saab ka see oma osa,kes punasega minu eest üle lipsas(tegelikult 3-4 lipsas,aga nende nr-d polnud nähtavad).

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

Minule helistati kunagi seoses ühe mu sõiduki ja kellegi poolt saadetud videoga.

Olevat neljarealisel teel mingeid trikke teinud(ilmselt mingist teises reas passivast tropist mööda paugutanud). Videot ei olnud nad valmis mulle saatma, täpseid asjaolusid ka ei selgitanud. Väitsid, et video nägemiseks tuleb rahumäele minna. Seda ma tegema ei hakanud, niiet minupoolt(sõiduki omanik) jäi juht "tuvastamata" ja sinnapaika see asi jäigi.

Kogu asjast jäi selline mulje, et eesmärk oli kedagi Rahumäele kohale saada ja siis loengut pidada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mulle ka helistati ja menetleja küsis,et kas ma ikka tulen,sest muidu ta ei saa sellele tegelasele midagi teha.Ainult videost ei pidavat piisama.Sinu puhul siis ilmselt rikkumist kui sellist ikkagi polnud,aga oli solvatud tropp,kes tahtis "kättemaksu" ja saatis video sinna.Ma neile videot,kui sellist ei saatnud vaid panin ondrive-i lingi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Täna sai olude sunnil autol ratast vahetades selgeks, et vähemalt veerandi autojuhtide kolbas loksub aju asemel puder või mida iganes neile 9 klassi (võimalik, et isegi 12 klassi ja Peda pehme eriala) ajal lehtriga kõrvast sisse kallati. Tundmatu on kontseptsioon, et kui keegi vihmas teepoolset ratast vahetab, siis võiks vähe suurema kaare võtta. Need on need samad tranäod ilmselt, kes Järvevanal 70ga viimases reas liiklevad, ristimikud punasega kinni sõidavad ja siis sulle otsa ei julge vaadata, ummikus seistes vahesid sisse ei jäta et keegi kuskilt kuhugi keerata ei saaks jumala pärast, telefoniga rääkides sirgel teel 80-100 liiguvad ja kiiruskaamerate ees järsult pidurdavad.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Su paigaldatud ohukolmnurk sõideti ka teelt minema?


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Nice try. Ma ei olnud teepervel, vaid tee kõrval joonitud parkimiskohal.


tln1
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Mai 2013, 13:19
Tsikkel: zr750f
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tln1 »

Tort kirjutas:

Järvevanal 70ga viimases reas liiklevad

Loen siit välja, et oled ka ise hälvik-autojuht?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Järvevanal teises reas on norm 85-90km/h. Alles eile sattusin seal sõitma ja 85-ga liikudes läks kolonn vaikselt eest ära. Õnneks taga polnud kedagi nii, et ise vähemalt kogemata troppi ei mänginud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tort kirjutas:

Need on need samad tranäod ilmselt, kes Järvevanal 70ga viimases reas liiklevad, ristimikud punasega kinni sõidavad ja siis sulle otsa ei julge vaadata, ummikus seistes vahesid sisse ei jäta et keegi kuskilt kuhugi keerata ei saaks jumala pärast, telefoniga rääkides sirgel teel 80-100 liiguvad ja kiiruskaamerate ees järsult pidurdavad.

Come on, mehed, sõimata kedagi selle eest hälvikuks, et ta liiklusseadusest juhindub on uus tase. Muidugi käivad juhid, kes piirangu alas täpselt märgist juhinduvad tiba närvidele aga nad ei tee midagi valesti. Teistsuguse sõidukiiruse valik pole ju mitte nende vaid sinu probleem. :)
Ristmikud sõidavad tavaliselt kinni need vennad, kel alati kuhugi kiire on, mitte need, kes Järvevevanal 70kmh tiksuvad. Ja kaarega porilombist sõitmast keelduvad just need venand, kes rismiku kinni sõidavad, manööverdades telefoni kõrva ääres hoavad ning Järvevanal 90kmh lasevad. Neil on alati kiire ja nad on priviligeeritumad, kui ülejäänud liiklejad.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Selles osas Mäkiga nõus, et hälvikud on jah vähe teistsugused autojuhid, kes tegelikult kogu liikluse peesse oma ülbusega keeravad.
Eelmine nädal sain just ühe sellisega kokku, miski X5-e mees oli mul selja taga. Kui õhtusel tipptunnil Suur-Ameerika tänava jäin seisma, et ühte autot Toom-Kuningast lasta peateele pööre teha, siis hakkas mul taga tuututama. Näitasin talle rahvusvahelise märgiga, mis ma ta tuututamisest arvan, selle peale hakati autos relvataolise asjaga vehkima. Politsei oli üpris õnnelik mu kõne peale. Ja ei olnudki mingi jämeda kuldketiga vene oss, vaid ülikonna ja halli peaga vanem mees.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:

Come on, mehed, sõimata kedagi selle eest hälvikuks, et ta liiklusseadusest juhindub on uus tase. Muidugi käivad juhid, kes piirangu alas täpselt märgist juhinduvad tiba närvidele aga nad ei tee midagi valesti. Teistsuguse sõidukiiruse valik pole ju mitte nende vaid sinu probleem. :)

liiklusseadus keelab ka liikluse takistamise, mida teises reas tiksumine teeb. Mul pole midagi nende vastu kes aeglasemalt(sh piirangust allapoole) liiguvad. Eriti kui seda tehakse esimeses reas. Samamoodi pole mul midagi selle vastu kui keegi soovib tavalisel kahesuunalisel teel aeglasemalt liigelda, igaüks oma võimetele vastavalt - minu võimalus on tast mööduda, aga neljarealisel on voolust aeglasemalt liikumiseks ettenähtud esimene rida.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

simp kirjutas:

liiklusseadus keelab ka liikluse takistamise, mida teises reas tiksumine teeb. Mul pole midagi nende vastu kes aeglasemalt(sh piirangust allapoole) liiguvad. Eriti kui seda tehakse esimeses reas. Samamoodi pole mul midagi selle vastu kui keegi soovib tavalisel kahesuunalisel teel aeglasemalt liigelda, igaüks oma võimetele vastavalt - minu võimalus on tast mööduda, aga neljarealisel on voolust aeglasemalt liikumiseks ettenähtud esimene rida.

Mhm, keelab küll aga linnas, teises reas vastavalt liiklumärgi nõuetele sõita pole liikluse takistamine. Täpsemalt ütleb liiklusseadus, et "Juht ei tohi: põhjendamatult aeglase sõiduga takistada teisi sõidukeid;".
Mul on natuke raske aru saaada, kuidas 70 alas nõuetele vastav liiklemine on põhjendamatult aeglane. ;) Ja see nõue sõita äärmises paremas reas ning kasutada vasakut vaid möödasõiduks. See kehtib maanteel, linna piires sõida millises reas tahes.

PS: Kui ausa olla, ma norin, sest ei kiida heaks liiklusvoolust oluliselt aeglasemat sõitu teises reas aga minu point on: sellele probleemile on ka teisi vaatenurki ja meie oma on vale (mis sest, et suurele kogusele siinsetele lugejatele-kirjutajatele meeldib see rohkem).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Liiklusviisakus ei ole alati liiklusseadusega kooskõlas.
Sest tegelikult on väga hästi aru saada, kui keegi teeb "neid asju" ainult sellepärast, et sind närvi ajada, selles vist oligi point.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Täpselt nii. Võime ning soov koos üldise vooluga või ka ummikus turvaliselt liigelda ja lasta teistel liigelda ei kaasne automaatselt lubade saamise ning seaduse tundmisega. Küll aga leidub alati peast mente või siis vaimselt vähemvõimekaid. Neist viimased ehk küll tahaks, aga ei oska mingites situatsioonides teistega arvestada. Selles osas annan isiklikult andeks ja enamasti saab aru, kummaga tegu.


tln1
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Mai 2013, 13:19
Tsikkel: zr750f
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tln1 »

Tunnistan, et olen vaimselt vähevõimekas peast ment tranägu, sest sõidan vasakus reas 70-80km/h ja tahan K-rautasse keerata ja jään takistama X5 maasturit, kes tuleb 0.5m pikivahe peale ja vilgutab tuledega.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

Macintosh kirjutas:

Mhm, keelab küll aga linnas, teises reas vastavalt liiklumärgi nõuetele sõita pole liikluse takistamine. Täpsemalt ütleb liiklusseadus, et "Juht ei tohi: põhjendamatult aeglase sõiduga takistada teisi sõidukeid;".
Mul on natuke raske aru saaada, kuidas 70 alas nõuetele vastav liiklemine on põhjendamatult aeglane. ;) Ja see nõue sõita äärmises paremas reas ning kasutada vasakut vaid möödasõiduks. See kehtib maanteel, linna piires sõida millises reas tahes.

Jah, maanteel on see eraldi määratletud ja selgem, linnas pole otseselt teises reas tiksumine keelatud, kuid liikluse takistamine on.
Kui täpne olla, siis pidasin silmas seda puntki, mitte seda põhjendamatult aeglast sõitu:

§ 16. Liikleja kohustused
(1) Liikleja peab olema viisakas ja arvestama teiste liiklejatega ning oma käitumises hoiduma kõigest, mis võib takistada liiklust, ohustada või kahjustada inimesi, vara või keskkonda.

Aeglaselt võib täiesti vabalt sõita, see ei ole otseselt liikluse takistamine. Teises reas voolust aeglasemalt sõitmine on aga juba liikluse takistamine.

Macintosh kirjutas:

PS: Kui ausa olla, ma norin, sest ei kiida heaks liiklusvoolust oluliselt aeglasemat sõitu teises reas aga minu point on: sellele probleemile on ka teisi vaatenurki ja meie oma on vale (mis sest, et suurele kogusele siinsetele lugejatele-kirjutajatele meeldib see rohkem).

Saan aru, ja mul pole ka selle vastu midagi kui keegi lihtsalt poindi pärast teist vaatepunkti esindab. Vaidluses selgub tõde :)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

tln1 kirjutas:

Tunnistan, et olen vaimselt vähevõimekas peast ment tranägu, sest sõidan vasakus reas 70-80km/h ja tahan K-rautasse keerata ja jään takistama X5 maasturit, kes tuleb 0.5m pikivahe peale ja vilgutab tuledega.

Ja selleks reastud juba raudteeülesõidul teise ritta?


tln1
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Mai 2013, 13:19
Tsikkel: zr750f
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tln1 »

simp kirjutas:

Ja selleks reastud juba raudteeülesõidul teise ritta?

Linnas reastun nii vara, kui tahan.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

tln1 kirjutas:

Tunnistan, et olen vaimselt vähevõimekas peast ment tranägu, sest sõidan vasakus reas 70-80km/h ja tahan K-rautasse keerata ja jään takistama X5 maasturit, kes tuleb 0.5m pikivahe peale ja vilgutab tuledega.

Tunnista parem, et sa oled paljuvõimekas troll. Sirgel soovitan sul üldse 70-ga sõita, selleks on eriti hea digispido olemasolu. Kui hetkeks 71 tuleb, siis sõida ise jaoskonda ja pane käed raudu panemiseks letile.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

tln1 kirjutas:
simp kirjutas:

Ja selleks reastud juba raudteeülesõidul teise ritta?

Linnas reastun nii vara, kui tahan.

Ma ütlen siinkohal ainult seda, et sujuva liikluse üks alustalasid on koostöö liiklejate vahel.
Olgu nad siis aeglasemad või kiiremad, ummikus kesklinnas või järvevana teel liikumas.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kogu see järvevana on suures plaanis nii lühike jupp, et selle võiks ka 50ga ilma ennast emaseks närvitsemata suuta läbi tiksuda, kui vaja.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Pluss veel tee on piisavalt lai, et võid mööda splittida nii vasakult, paremalt kui keskelt, olenevalt kuidas tuju parajasti on. See teiste inimeste kiiruse teema on rohkem selline enese üles kütmine, umbes et üks päev ajab närvi kui keegi on aeglane, teine päev kui keegi on kiire, kolmas päev kui on liiga külm, neljas päev kuna on liiga palav, viies päev kuna kellelgi on kole auto, jne.

Ok, tõsi, Škodad on tõesti nii koledad et nende järel tiksudes võtab endalgi kergelt kupli all boosti üles :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Meil on hälvikuid ikka ilmselgelt rohkem ,kui viisakaid kiireid liikujaid(aeglane liikuja on minu jaoks hälvik,sest nad üldjuhul ei julge-oska kiiremini sõita).See,et teel remondiks või rattavahetuseks peatunud autost meetri kauguselt mööda kimatakase on pigem reegel kui erand.
Olen ka vahel mõnda veokat käinud tee peal aitamas ja see probleem on ka siis kui on juba hiline õhtu,tee tühi,aga kaugemale ei võta ikka keegi.
Samas,kui on vaja möödasõitu teha traktorist,mis liigub osaliselt teepeenral,siis on seal sabas vaja oodata,kuni silmapiiri tagant ka kedagi näha pole.Mina samas saan neist mööda ilma vastasuuna vööndisse minemata või siis äärmisel juhul lähen rataste jagu üle joone.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Ma olen täheldanud, et mida enam ma ise hälvikuna käitun liikluses, seda rohkem märkan teisi selliseid. Ja vastupidi: mida enam liiklen sõbralikult ja mõistvalt, seda enam näivad enamus samaväärsed.

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 368
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Henn »

urmas66 kirjutas:

Meil on hälvikuid ikka ilmselgelt rohkem ,kui viisakaid kiireid liikujaid(aeglane liikuja on minu jaoks hälvik,sest nad üldjuhul ei julge-oska kiiremini sõita).See,et teel remondiks või rattavahetuseks peatunud autost meetri kauguselt mööda kimatakase on pigem reegel kui erand.
Olen ka vahel mõnda veokat käinud tee peal aitamas ja see probleem on ka siis kui on juba hiline õhtu,tee tühi,aga kaugemale ei võta ikka keegi.
Samas,kui on vaja möödasõitu teha traktorist,mis liigub osaliselt teepeenral,siis on seal sabas vaja oodata,kuni silmapiiri tagant ka kedagi näha pole.Mina samas saan neist mööda ilma vastasuuna vööndisse minemata või siis äärmisel juhul lähen rataste jagu üle joone.

Enda ohutuse seisukohast (kindlasti on mingi seadusega vastuolus), pane tagavararatas auto kõrvale maha. Need napikategijad mängivad selle peale, et sa hüppad eest ära, aga maaslamavale rattale nad väga otsa sõita ei taha.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Tore kahuri kuul: http://rahvahaal.delfi.ee/news/videod/v ... d=81636413 kindlasti audiklubi.ee auliige.

Nüüd hakkab tulema nooruse taganutmist ja "ela kiiresti sure noorelt" tsitaate, aga sellised lootustandvad rallisportlased tuleks kohapealt otse sundtöödele saata, et mõistus koju tuleks. Kindlasti oli masinal tehniline rike, nagu Toyotadel oli, et gaasi pedaal jääb põhja kinni :mrgreen:. Ja kui olekski keegi ette reastunud, siis oleks veel kohtus laip õigeks mõistetud, ta ju sõitis omas reas.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ardilla kirjutas:

Tore kahuri kuul: http://rahvahaal.delfi.ee/news/videod/v ... d=81636413 kindlasti audiklubi.ee auliige.

Nüüd hakkab tulema nooruse taganutmist ja "ela kiiresti sure noorelt" tsitaate, aga sellised lootustandvad rallisportlased tuleks kohapealt otse sundtöödele saata, et mõistus koju tuleks. Kindlasti oli masinal tehniline rike, nagu Toyotadel oli, et gaasi pedaal jääb põhja kinni :mrgreen:. Ja kui olekski keegi ette reastunud, siis oleks veel kohtus laip õigeks mõistetud, ta ju sõitis omas reas.

Tallinnas käies olen Narva maanteel selliseid aegajalt ikka kohanud. Huvitav fenomen, mida olen märganud on, et küllalt tihti tulevad sellised madallendurid kuskilt kõrvalteelt, lendavad antud Audi kombel mööda ja pööravad järgmisel ristmikul trassilt maha. Mõni sõidab muidugi kaugemale ka, aga siis olen päris tihti näinud neid pärast tee ääres diskopeol.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”