Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 368
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Henn »

urmas66 kirjutas:

Meil on hälvikuid ikka ilmselgelt rohkem ,kui viisakaid kiireid liikujaid(aeglane liikuja on minu jaoks hälvik,sest nad üldjuhul ei julge-oska kiiremini sõita).See,et teel remondiks või rattavahetuseks peatunud autost meetri kauguselt mööda kimatakase on pigem reegel kui erand.
Olen ka vahel mõnda veokat käinud tee peal aitamas ja see probleem on ka siis kui on juba hiline õhtu,tee tühi,aga kaugemale ei võta ikka keegi.
Samas,kui on vaja möödasõitu teha traktorist,mis liigub osaliselt teepeenral,siis on seal sabas vaja oodata,kuni silmapiiri tagant ka kedagi näha pole.Mina samas saan neist mööda ilma vastasuuna vööndisse minemata või siis äärmisel juhul lähen rataste jagu üle joone.

Enda ohutuse seisukohast (kindlasti on mingi seadusega vastuolus), pane tagavararatas auto kõrvale maha. Need napikategijad mängivad selle peale, et sa hüppad eest ära, aga maaslamavale rattale nad väga otsa sõita ei taha.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”