Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Annan natuke tagasisidet suvel ostetud kaamerakomplekti kohta.

Pärast verkkokauppa.com garmin Virb XE 99€ libapakkumist otsustasin, et midagi on ikkagi vaja aga hinnas rohkem maksta ei taha.
Siis leidsingi sellise lahenduse:
YI Action Camera + veekindel korpus
Samsung Evo Plus 64GB Class 10 MicroSD
FeoconT kinnituste komplekt
Kogumaksumus 123,44€

Üllatavalt hea kvaliteediga pilt, väga ilus ja sujuv eriti 48-60fps juures. Sõber võrdles GoPro Hero 3-ga ja ütles, et natuke isegi parem.
Katsun mingi hetk väikese demovideo ka üles panna kui aega leian.
Spetsi järgi peaks Sony sensor olema.
Testitud peamiselt ringrajal nii ilusa ilma kui tõsiselt koleda vihmase ilmaga (viimane Rahvaliiga nädalavahetus) ja ka väheses valguses on pilt ok.
Aku kestab FullHD 60fps režiimis u. 3 setti ehk selline 70-80 minutit, väiksema fps-ga kauem. NB! Seda ilma WiFi-ta, viimane sööb jõhkralt akut ehk isegi ühte setti ei kesta kui wifi sisse jääb.

Kõik seadistused käivad eraldi äpi kaudu üle wifi ja on on päris mugav ja loogiline.
Vaikimisi olen pannud, et kaamera käivitamisel on videorežiim ja wifi väljas.
Nuppudega oli alguses natuke segadust, video alustamise asemel vajutasin mitu korda pildirežiimi peale. Aga selle õpib ruttu ära.

Kuna wifi on aeglane, siis üle selle mingit eelvaadet teha eriti ei saa ja ka failide allalaadimine on aeglane. Lihtsam on mälukaart korraks arvutisse panna ja kopeerida.
Natuke on teema fookusega, et võiks minu jaoks pisut kaugemal olla. Aga see on kõigest väikese fixi teema ja neid õpetusi on internet täis.

Kokkuvõttes mina soovitan - selle raha eest on kvaliteeti piisavalt.

Edit: kasutaja Jesper on kirjutanud põhjalikuma ülevaate



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”