Huvitav, kauaks neid navisid on?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
ranel kirjutas:
Bastard kirjutas:

Siin käib pidevalt jutt Garmini kaart, Garmini kaart, Garmini kaart... Garmin ise pole milleski süüdi, nende seadmed on suurepärased, aga kehvas või puuduvas kaardis olete te ikka ise süüdi :D Ostke korralik Regio topokas või Eesti teed või kasutage OSMi ja elu on lill :)

Kas mõnde head vabavaralist kaarti üldse on, et võid järjest noppida maailmaosade kaupa kaarte kaardile? Endal City navigatorid peal ja ütleme ausad, need kaardid on ikka päris halvad võrreldes google mapsi kaartidega.

Põlvamaal asfalteel vaatas selline vaatepilt vastu.
Ühes teises kohas Põlvamaal kruusateel sama asi.
Google maps samas kenasti teed peale kantud. Ei olnud küll põhitrassid, aga no siiski.

PS! Regio kaardid eesti kohta on olemas, kuid ma mõtlen just mujal maailmas navigeerimiseks.

Kuidas sul seadme uuendustega on? On need tehtud? Kaardid nagu aru saan siis mälukaardilt?
Mina kasutan üle Garminexpress eluaegset kaardi uuendust+igakord on ka seadme uuendusi terve rivi.Seade on nüvi 1390T mingi 2008-2009 ostetud.Mul on selliseid asju, nagu sul pildil, juhtunud väga harva mingi uue tee korral.Olukorras,kus vana ja uus on suht paralleelselt ning GPS saab aru,et sõidad vanal teel.Muudes olukordades pole küll kunagi sellist jama olnud,et metsas liigud,kuigi oled teel.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”