Koonerdamine või kokkuhoid?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Koonerdamine või kokkuhoid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kirs kirjutas:

Minu 2008 Tuono -l tehase poolt YUASA peal ja seda probleemideta siiamaani :roll: Eelmisel rattal oli samuti sama tootja aku peal, probleeme ei olnud. Sellest näitajast mulle piisab, et järgmine aku sama tootja oma tuleb.
Kahel mopeedil kunagi soetatud EXIDE akud väsisid kiirelt.

Mu pooleteistliitrisel mopeedil Exide peal, see, kes tsikli Belgiast siia tassis, pani selle vist odava lahendusena peale. Aasta siis oli 2012. Ma sõidan selle Exidega siiamaani. Olen teist talve jooksul ikka korra-kaks laadinud, aga vähemalt ühel talvel jäi üldse laadimata. Siis panin kevadel autoaku pealt kaablitega käima ja laadisin sõiduringiga ära, kuna ilus ilm oli ning kange isu oli nüüd ja kohe sõitma minna. 5 aastat siis on see Exide juba kestnud, eks paistab, kaua veel kestab.
Ega ma nüüd mingiks Exide fänniks pole saanud. Siin kangesti reklaamitakse Yuasat, kui palka vahepeal tõstetakse, äkki ostangi selle järgmiseks. Siis hea omavahel hinna-kvaliteedisuhet võrrelda. :bsmile:



"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”