Tondi-Kotka liiklusõnnetuse arutelu 26.09.2017 → Tondi-Kotka liiklusõnnetuse arutelu 26.09.2017

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Tondi-Kotka liiklusõnnetuse arutelu 26.09.2017

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krt, kui nüüd ikka lubatud 30 km/h tunnis sõidukiirusest seal kinni pidada, siis saab selline õnnetus juhtuda küll ainult juhul kui tsikkel oli parempööret teinud auto taga täielikult peidus ja audimees julmalt ette raius või siis polnud tsiklistil pikivahet üldse.

Mina, mina, mina ja MINU eesõiguses nagu keegi mainis, siis Baltikum on ikkagi erinev ja see MINA JA MINU tundub rohkem Eesti teema olevat. Ma päris tihti Lätis ja ausalt, sealne liikluskultuur on meie omast parem. Ka Riias tipptunni ajal, meie ummikud on selle kõrval kah köki-möki, näeb viisakust rohkem. Lastakse vahele olenemata kas pöörad paremale või vasakule ja ka tänatakse tulevilgutusega selle eest tunduvalt rohkem kui Maarjamaal seda näeb. Rääkimata sellest, et ühest reast tehakse 2, ristmikke ei sõideta nii umbe kui meil ning maanteel hoitakse paremasse serva, võimaldamaks kiirustajatel mööduda. Loomulikult on ka seal erandeid, kuid üldpilt on palju tolerantsem. Seni pole seal kohanud ka seda, et tsiklilenksus olijatel jumalaõigused oleks ning autojuhid neid kibestumisest kotiksid.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”