kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
Maxmax
Postitusi: 6
Liitunud: 28 Sept 2017, 08:28
Tsikkel: K1200R
Tänanud: 1 kord

kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas Maxmax »

Tere

Kuna kütusefiltrivahetusega seonduvalt suutsin endal ära lõhkuda siis otsin sellist vidinat -
https://www.desertcart.ae/products/3729 ... -adventure

Paikneb siis kütusepaagi all küljes oleval mansetil, pumbast mootorile mineval kütusevooliku otsas.

Tellisin netist ära, hind oli mingi 30 euri ( jube kallis sellise vidina kohta). Asjaolu miks siit küsin, on see et transpordi aeg oli kuu aega ja nii ma hooaega küll enam nautida ei saa :D

Äkki keegi on meie poodides olevaga rohkem kursis kui mina ja oskab soovitada, kust seda tellida või leida.

Ratas on BMW k1200r .

Teine lugu on muidugi see, et kütusefiltrit ma sealt paagist ei leidnudki (ilmselt vana omanik on eemaldanud ja voolikuga asendanud mingi põhjusel). Kas kütusefiltri võiks paagist väljapoole installida, kohe paagi alla ? või peaks see ennem bensupumpa paiknema ??




jaan mmc

Re: kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Kas esinduses oli kirves? Ise küsiks esimese asjana just sealt.
Paagisisest filtrit on tõenäoliselt pisut tülikam kontrollida, puhastada, kui kuskil väljapool olevat. Nii, et miks mitte välja tuua, kui pump asub väljaspool paaki. Aga kindlasti võiks see olla enne pumpa. Vähemalt kõigil pritsega autodel enne pumpa, sõelfilter (et liiv jms. suurem kinni püüda) ja lisaks on neil, eriti vanematel (ja töökindlamatel) veel element(paber)filter peale pumpa, mida siis hoolduste ajal regulaarselt vahetatakse. Antud masinat ja selle iseärasusi ma ei tunne.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Motoneti omasid ei soovita.
Omal negatiivne kogemus olemas. Peale paagisisest pumpa sai vahele pandud, hakkas läbi tilkuma. tagasivool paaki, ilma surveta, sinna kõlbab.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Teema algataja
Maxmax
Postitusi: 6
Liitunud: 28 Sept 2017, 08:28
Tsikkel: K1200R
Tänanud: 1 kord

Re: kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas Maxmax »

No esindusega on selline lugu minu puhul, et olen 3 päringut saatnud Unitedesse, sealt helistati ja soovitati inchape pöörduda, kuna UM enam ei tegelevat varuosadega. Inshape pole suvatsenud vastatagi.

Või kuhu BMW mootorrattaga peaks pöörduma?

Üks variant, mis netis läbi on käinud on see et see paagiküljes olev emane kiirkinnitus mutter vahetada mingi muu vooliku liitmikuga ja pingutusvitsaga kinni voolik sinna. Pole seda "kiiresti eemaldavat" paaki vaja ehk. Kuna järgmine nädal on ka veel vihmane, siis ootan tellitud juppi. Kui paremat ideed ei tule siis teen selliselt ümber...

Bensupump on jah paagisees. Imutoru otsas on see nailon kott ( filter? ). Ilmselt kui mootoritöös mingit muudatust ei tee siis paneks selle filtri väljapoole paaki, vooliku vahele.

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

StreetMotos letikaubana olemas sellised kiirliitmikud. Sel laupäeval kahjuks suletud aga esmaspäeval saab...

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Teema algataja
Maxmax
Postitusi: 6
Liitunud: 28 Sept 2017, 08:28
Tsikkel: K1200R
Tänanud: 1 kord

Re: kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas Maxmax »

Tänud kasuliku info eest. Nagu aru saan, siis tegeled Streetmotoga isiklikult?! Kuna Sa tead millisest vidinast siin juttu on, siis ehk saad mulle mingi tootekoodi öelda, mille alusel ma siis saan poest tellida ( smartpostiga Pärnusse).

Tuhat tänu! :)

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: kütusevooliku kiirkinnitusklamber - kust saab

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Pane lihtsalt seesama bikeri teema link meili peale streetmoto@streetmoto.ee siis saame aru millest jutt :-)

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”