2018 Balkan

Kasutaja avatar

Multi
Postitusi: 57
Liitunud: 25 Mai 2015, 23:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 13 korda

Re: 2018 Balkan

Lugemata postitus Postitas Multi »

Urmash kirjutas:

Tahaks järgmine aasta minna Balkanimaadesse.
Alustaks ja lõpetaks Viinis, sõidaks läbi Serbia, Makedoonia, Kosovo, Albaania, Montenegro ja tagasi Viini.
Kas Albaania ja Kosovo on piisavalt turvalised kahekesi ühe motikaga ringi liiklemiseks? Milliseid kohti soovitate - rahvuspargid, ajaloolised linnad / külad jne

Sõitsin 2016. aasta suvel need riigid üksi läbi ja oli väga okei, nii et ohutuse pärast ma ei muretseks. Kõige ohtlikum on ilmselt libe asfalt, kurvilised mägiteed ja agressiivsem liikluskultuur. Avastamist on sealkandis küllaga. Looduse poolest on eriti mägine ja ilus Põhja-Albaania, Lääne-Kosovo ja Montenegro üleüldiselt. Kurvilisi mägiteid on sealkandis küllaga, tuleb ainult kaarti uurida. Veel soovitaks Prizreni linna ja Visoki Decani kloostrit Kosovos, Mostarit ja Sarajevod Bosnia ja Hertsegoviinas, Ohridit Makedoonias jne. Montenegro mereäärne väärib ka läbi sõitmist, näiteks Kotor on päris kena. Kindlasti on veel palju huvitavaid kohti, kuhu ma ei jõudnud, nt Shkoderi kohta Albaanias olen ka head kuulnud.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”