Tsikli kate - mis materjalist?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tsikli kate - mis materjalist?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma olen senini kasutanud hiinlaste nimeta katteid, paar nimega tootja katet on ka olnud aga nendele on mul õnnestunud summutiga augud sisse põletanud ja rohkem ei raatsi enam. Olen jäänud "hiinlaste" juurde. Mõned on õhemad, mõned paksemad, ostmine on olnud selles osas pisut loterii,e t kunagi ei tea, mis Hiinast tuuakse. 100% hoiab ülevalt tuleva vee eemal ainult paksem kate, õhemaga kipub suuremas sajuga paar tilka läbi tulema.

Kuigi neil on olemas nii pingutuskummid, kui ka rihmad kinnituseks siis korraliku tuulega lendab ikka minema. Ainsaks toimivaks lahenduseks on ostunud piisava pikkusega koormakinnituskumm, mille kinnitan ühelt poolt jalaraua külge, toon üle sadaula ja kinnitan taas teiselt poolt jalaraua külge. Kuhugi ei lenda.

https://goo.gl/gBePzB

All-Size-M-L-XL-XXL-XXXL-Motorcycle-Cover-DustProof-Waterproof-Outdoor-UV-Protector-Motor-Motorbike.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”