Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ttt kirjutas:

Okei kui oskajate juhtide vahele satub üks mopeedauto või roller, aga kui neid on rohkem, tekiks ju täielik kaos?

Ei tohiks teedele sattuda mitte üks, kes pole liikluseksamit läbinud, mis tahes kuubikulise rolleri või autoga.
Piisab ühest korrast kui tagurpidi kolmnurga olemusest päris täpselt aru ei saada ja ongi rollerautotäis lapsi tuhandete kommetaaride saatel maha maetud.
Need peldikud lähevad ümber juba kui õunaga visata. (Mac ma pidasin silmas puuvilja :mrgreen: ;) :) )

Minu jaoks on täiesti absurdne see laste lubamine liiklusesse nende pisikeste vurridega.
Keegi siin korra tõi aasiat näiteks, et saavad hakkama ja ei saa aru, kuidas veel elus jne. Mul statistika puudub seal juhtuvate õnnetuste kohta aga puusalt tulistades kinnisilmi pakun, et see on mitmetes kordades suurem kui (põhja poolses) euroopas. Ja kuigi tundub hirmus äge, et kedagi ei koti reguleerija ja reguleerija koti kedagi, siis ma ei ole päris kindel, et ma sooviksin meie teedele samasugust sigrimigri.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”