Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita → Re: Mis mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mis mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mul on juba suht vana porgand aga meeldib küll, ega ei tea muidugi, võibolla värskemad polegi nii head :D Olgu suvi või olgu talv, selle porgandiga on senimaani saanud sõita iga ilmaga. Tundub, et see talv võib isegi kerge kooruka peale tõmmata (järvele) rohkem kui üheks nädalaks 4 kuu jooksul. Siis saab jälle porgandit libistama hakata.

Aga tänase ilmaga (linnas) tsiklisõitjatele ütleks küll, et ega mõistus pole oma teha. Minge ostke kuskilt raha eest juurde. Autogi aerutas päris tuntavalt nende lögakuhjade keskel ja mul pole isegi mitte suverehv all. Aga ma arvan, et eks need sõitjad peamiselt otsivad oma ellu teravaid elamusi, loodetavasti ei saa teravusest valusad elamused.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”