Miks mulle ei meeldi porgandid ehk mis pagana päralt on vaja talvel mootorrattaga sõita → Re: Talvine mootorrattasõit

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Talvine mootorrattasõit

Lugemata postitus Postitas Krl »

Spoiler
mx77 kirjutas:
reimps kirjutas:
mx77 kirjutas:

Pagana päralt üldse on vaja tänavarattaga talvel sõita (kui see ei ole krossi- või enduurorattaga näiteks jäärajal paugutamine).
Kas see on mõnus või pakub see mingit erilist naudingut?

Ma näiteks ei salli värsket porgandit ja ma ei saa aru neist, kellele see meeldib.

Porgand on sulle kasulik, nii et näri aga.

Lihtsalt tahaks mõne asja poindist aru saada, siin varem toodud võrdlused triatloniga jms. päris ei päde.
See on natuke sama asi, et ma näiteks ei saa ari trikede mõttest. Üks päev mõned nädalad tagasi nägin ühte tütarlast Järvevana tee ummikus oma trikega. Vihma sadas lahinal, mina istusin soojas autos ja kuulasin raadiot, tema istus oma trikega vihmas ja ligunes, ridade vahelt ka edasi ei saa, seisa koos teiste autodega samas reas, seda mootorrattaga sõitmise naudingut ka ei ole, kallutada kurvis ei saa.

Saad natuke vanemaks, siis saad ka aru, et suurema osa asjade puhul polegi mõtet üritada mingit kõigile nähtavat mõttekust otsida või mõõta püüda. Kõik need asjad on peas kinni ja igaühe jaoks on erinevad asjad vajalikud või mõttekad. Lõpuks jõuad oma analüüsiga küsimuseni, et mis üldse on elu mõte? Ja et tegelikult tundub, et ega nagu väga polegi mingit mõtet.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”