Tänavalegaalne ringrajaratas


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Tänavalegaalne ringrajaratas

Lugemata postitus Postitas will111 »

kalleu, ei mind tegelikult need liigad väga ei huvita...seega ma teen ja tuunin lihtsalt oma sisetunde ja vajaduse järgi ning sõidan täpselt nii kuidas parasjagu välja tuleb. aga loomulikult ma tunnen täiesti selgelt, et hetkeseisuga mul ühtegi liigasse ega klassi võistlema pole veel mõtet trügida. olenemata sellest, et olen sõitnud aega, mis peaks rahvaliigas olema väga konkurentsivõimeline. ja ma saan väga hästi aru, et praeguses faasis ei sõltu mitte nüüd hirmus palju sellest mis ratas mul all on, põhiliselt on ikka ruumi lihtsalt julgust ja rinkaskilli arendada. ei tunne tegelikult, et selleks üldse võistelda oleks vaja, rohkem nagu ikka tuimalt harjutada, rada tunnetada, seadeid katsetada ja rehvide, ratta piire otsida. enne kui kuskil 1.27 aega suudan sõida stabiilselt (oma rondiga), ei hakka ma küll vist mingi võistlemise peale mõtlema. ja ratas on mul sisuliselt ikkagi stock praegu ja ilmselt jääb stockiks veel mõneks ajaks. see, et sel rinkakondel ümber on (mida mina pole sinna muidu pannud), ei muuda minumeelest mitte midagi. jah siis ehk muudaks läbi mingi psüh. efekti, kui see olekski mul päriselt ka igapäevane tänavaratas. aga ei ole ja pole kunagi olnud ka. kukkumised olid sisse arvestatud kui selle ostsin.

kui mingite reeglite järgi on quickshifter lubamatu "tuuning" no mis seal ikka, las ta siis olla. järelikult ma ei hakka siis nende reeglite järgi sõitma või eemaldan shifteri ajaks kui tahaks mõnes liigas sõitmist proovida. kuigi ma ei tea, päris paljudel uuematel stock tänavaratastel on see ju tehasest küljes, et kas siis nende ratastega ei lubata rahvas sõita või?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”