Elektriautod

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Elektriautod

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kes ostab tesla sellel ei ole vast argument majanduslikult mõtekas. sest muidu ta ostaks hallmetallikdiisli
või vähemalt tema majanduslik olukord ei muutuks absoluutslet kui ta ostaks kõige suurema mootoriga cayenni tesla asemel.
et miljonär ostab tesla et sõitude pealt säästa :D :D
ma märkimisväärset vahet ei näe vedeldino põletamisel ja teslal ühel juhul maksad ette või siis liisingut, teisel juhul maksad kütust. suurusjärk ei ole suure erinevusega 7 aasta peale kulud ära jagada

ökoloogia üle saab palju vaielda vedeldino pumpamisest kuni jõudmiseni cirklek jaama ning läbi summuti taevasse teise juhul siis aku sünnist surmani ja vahepealse särtsu tekitamisest kuni läbi aku pöörlema panemisd jõu tekkimiseni.
minu väike peake ei suuda arvutada kummal juhul sellel väiksel kivitükil heaoluline elu kauem kestaks.

miks mina ostkas tesla? ma arvan, et see on põnev, tema sõidudünaamika on lahe, vaikne, kiirelt soenev, näeb hea välja jms.
miks ma ei osta? mul ei ole raha, kui oleks siis olen liiga spontaane selleks, et kuskil juhtme otsas rippuda. ning liiga laisk, et sõitusi laadijast laadijasse planeerida. (näiteks jõuluks lastega lapimaale sõit oleks vist üsna keerukas planeerimine vs täna lihtsalt istume autosse ja start)

kes ostab neid mievapunne jms nendest ei saa üldse aru (masohistid äkki)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”