Murdunud poldi kättesaamine?

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Murdunud poldi kättesaamine?

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Ronk kirjutas:

Selle audi poldi õige nimetus inglise keeles oleks siis pinch bolt. Selle kohta on youtube mitmeid videosid täis, kuidas kõige targem kätte saada. Ehk "audi pinch bolt removal" jne on otsingusõnad.

Kunagi nägin spetsjom selle jaoks loodud tööriista, mis siis toimis põhimõttel, et keerasid ta kuidagi poldi taha peale, siis kuumutasid kogu kremplid ja keerasid tööriistaga tagantpoolt pinget peale ja eest jälle keerasid polti välja. Tundus selline 5-e minuti töö olema, aga eks ta juhtubki seda olema, kui õiged tööriistad olemas. :D

No seda tööriista ei osta isegi enamus autoremondiga tegelevaid ettevõtteid. ja kui on ikka korralikult kinni paagutanud, ei aita ka see tööriist.
Been there, done that. Ma ise müün seda kama ja olen ca 20 aastat neid VAG grupi pille igapäevaselt näppinud. See mida meie kliima nende autodega teeb, sellist asja mujal maailmas ei juhtu.
Kunagi üks Austraalia müügimees lubas ka kõigile autovaruosadele 5 aastat garantiid igasse maailma nurka, peale seda kui vend oli Eestis olnud kuu aega, siis jutt muutus hetkega.
Ehk siis ma neid sinutoru videosid kõiki päris tõepähe ei võtaks.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”