Bikepoindi töökuulutus ja ajateenistuse läbimise/vabastuse nõue → Re: bikepoindi töökuulutus ja ajateenistuse läbimise/vabastuse nõue


reimps

Re: bikepoindi töökuulutus ja ajateenistuse läbimise/vabastuse nõue

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma pakun, et asja mõte on selles, et tööleasuja järsku aastaks ei kaoks, vaid oleks ses suhtes "vaba". Üksikud lisa- või reservõppekogunemised ei mängi erilist rolli.
Mina küll ei näe, et see oleks "ebaviisakas", samuti ei näe ma, et see oleks "halvem kohtlemine". Vastupidi, reeglid kehtestab ju ikkagi pakkuja, keegi ei käse kandideerida. Samas ongi kuulutuses tingimused kohe kirjas, palju lihtsam kandideerida ju. Muidu lähed vestlusele ja seal selgub, et oioi, sa ju ei kõlbagi, sest pole veel väljapraagitud/läbikäinud.

Kas kuulutus oleks "võrdõiguslikum", kui seal oleks selle punkti juures teine lause stiilis "töö ei sobi veel lastetule kenale neiule või paljulapselisele emale"? Nood ka selline riskigrupp, ühel oht pea kolmeks aastaks kaduda, teisel sõltuvalt põnnide tervisest töölkäimise graafik kõikuv.

EDIT: Ma ei teadnuki, et nii loll seadus on olemas. Tõesti on seda vaja?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”