Aliexpress: ost, toll ja maksud

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Aliexpress: ost, toll ja maksud

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Vabandan nüüd enda välja elamise eest, ma toetaks üheteistkümnel juhul kümnest kohalikku tootjat, aga need raisad on ennast igasugu EASi toetuste ja rootsi onudele koroona nuppude treimisega nii täis söönud, et isegi mingeid ülielementaarseid teenuseid nagu laserlõikus, treimine vms tuleb tikutulega taga otsida ja umbes stiilis müts näpus palumas käia, et aita hädast, peremees. Asi ei olegi alati niiväga rahas, ma lihtsalt rohkem ei viitsi manguda, kokkuhoid on boonus.

Hiinlasel vähemalt on säilinud see ettevõtlikkus, ärimehe vaim või minaeitea mis asi, et isegi kui me mõlemad saame aru et minu mure ja tellimus on tühised ja ilmselgelt ma ei ole miljonär või järgmine Apple kes ta tehase haljale oksale aitab, siis ta vähemalt käitub viisakalt, nagu mingi lootus ikka oleks et ma olen :) Või noh vaata kasvõi suvalist Aliexpressi kuulutust, ilmselgelt djuudid väga inglist ei oska (miks peakski) aga nad on tavaliselt kirjutanud viis kilomeetrit juttu ja pilte ja seletusi, et mis selle tema müüdava 0.7€ USB kaabli juures ikka nii tähtsat ja erilist on. Samas eestlane müüb 3k maksvat tsiklit stiilis "Müüa Yamaha. Pildid mailiga. Hind kokkuleppel." ja ise on veel uhke ka et tema on ikka vanakooli lühikese jutu mees, mitte ei aja mingit internetiplära :D

Anoh see pole enam Aliexpressi teema tegelt.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”