Hoiatus: odavam oksjoniratas võib kalliks maksma minna

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7204
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1863 korda
Tänatud: 518 korda

Re: Hoiatus: odavam oksjoniratas võib kalliks maksma minna

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei tea millist Urmast M.T silmas pidas,aga mina olen tsikliga Šveitsist läbi käinud 3 korda ja autoga ühe korra.Siiani pole ,peale hoo maha võtmise piiripunktis,kellegagi võimumeestest kohtunud.Mingi onu on seal putkas ikka olnud,aga suhelnud pole seal kellegagi.Ühe korra pidasid Itaalia carabinerid meid just Šveitsist(St.Moritzist) tulles peale piiri kinni.Olid igati muhedad ja viisakad,kontrollisid dokumente,lobisesime nats ja sõit jätkus.
Jutt liising sõiduki konfiskeerimisest ei päde ilmselt 100% ,sest Šveits on Shengeni ja veel üsna mitme kokkuleppe liige EU-ga.Rendi vara(mida liising on) ei saa keegi ilmselt kogu tsiviliseeritud maailmas lambist rendilevõtja võlgade katteks konfiskeerida.
Muidugi kui tegemist on äkki mingi raske kuriteo abivahendiga(narko vedu vms),siis võivad olla asjad teisiti,aga muus osas ma kahtlen.
Ilmselgelt on igas riigis lihtsam sularahas välja ostetud tsikkel või auto, omaniku võlgnevuse katteks konfiskeerimine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”