Rumalad või segased küsimused jms → Re: Segased küsimused jms

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Teoorias on võimalik, aga ilge n*** on. Peab seal mingeid faile konverteerima ja kopeerima ja mingi DRM-i teema oli ka veel, ma ei tea kui aktuaalne see hetkel enam on. Amazoni raamatute jaoks osta ikka Kindle, mugavuselt ei ole nende süsteemile vastast - teed veebis ühe kliki ja lähed lugema. Need eesti raamatumüüjad ilmselgelt ise ei loe e-raamatuid, ei saa aru mis on kasutajale oluline ja mis mitte ning kogu see värk on tehtud umbes ülemuste ees linnukese kirja saamiseks, mitte tarbimiseks. Pärast on muidugi käibed nullis, nutt taevani ja kõik teised süüdi, umbes nagu trükiajakirjanduses täna.

Aga kui ainult ühe raamatu jaoks vaja, siis installi telefoni Kindle rakendus ja loe sealt. Ma vist mingi 70% raamatutest loen telefonist, sest see on mul alati kaasas seal kus veidi vaba aega juhtub olema, ja mul on isegi tänapäeva mõistes suht väikse ekraaniga telefon. Või kui tablet on majapidamises, siis on veel eriti mugav.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”