M: Kasutatud lisavarustust. Garaazhi tühjendusmüük, soodsalt

Tsiklite varuosade ja lisavarustuse ning muu sarnase müük / vahetus
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Pealkirja ette algustähed M: / V: ( Müük/ Vahetus)
  • Kuulutusel peab olema: hind, telefon või e-mail ja müüdava eseme asukoht
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, tõstmist vaata siit
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
  • Täismahus reeglid siin
Kasutaja avatar

Teema algataja
sokk

M: Kasutatud lisavarustust. Garaazhi tühjendusmüük, soodsalt

Lugemata postitus #1 Postitas sokk » 08 Jaan 2018, 23:00

Müüa erinevat lisavarustust, mis mõne viimase aasta jooksul garaazhis asjatult seisnud. Kogu kraam on kasutuskõlblik, mõned asjad vajavad ehk puhtakskloppimist/pühkimist.

Asjad asuvad Tallinnas Mustamäel, mina ise satun sinna kahjuks juhuslikel päevadel. Telefonitsi saab kokku leppida sobiliku aja kohtumiseks. Võib olla võimalik, et kokkuleppel saan asju liigutada liinil Tallinn-Rapla-Järvakandi. Kokkuleppel ostjaga postitan talle asja Omniva või Itella pakiautomaati kui ostja tasub saatmiskulud.

Asju huvilistele broneerida ma ei taha. Kes enne ostab, saab endale. Kui keegi midagi katsumata ja proovimata endale soovib, siis ma annan oma a/a numbri ja lepime kokku, kuidas ning millal kraami kätte saab.

Kontakt: Urmas 56 489 543

Tolmukate müüdud Mootorratta tolmukate, tekstiilist, siseruumidesse, hind 5.-€
Suurus XXL. Ma ei tea kahjuks missugustele mudelitele kate peale ulatab. Kasutasin väga ammu ja harva. Võimalik, et XXL oli Louis’el kõige suuremat mõõtu niisugune kate. Või siis vähemalt teiseks kõige suurem. Africa Twini kattis probleemideta, ma arvan... :roll:

Torukott müüdud Torukott, hind 10.-€
Kasutatud. Ühest kohast sattunud sumpsi vastu ja kuumus on materjalile väikese jälje jätnud. Muidu terve ja toimiv, vett sisse ei lase. Sangaga, toru diameeter u. 30 cm, laadimine otsast. Ehk on kogumaht 60 L vmt.?

Mõõdik müüdud
Kompressiooni mõõtja, hind 10.-€
Ammu ostetud, väga vähe kasutatud. Täpsusklassi kontroll jääb uue ostja teha. Lisaks on valmistatud ja tuleb kaasa üleminek 12mm-keerme jaoks.

Piduriketta lukk Kryptonite, hind 5.-€
Räsitud väljanägemisega, aga toimiv. Kaks võtit. Hetkel jään võlgu tolle kaarja kinnituse diameetri millimeetrites. Püüan järgi uurida.
edit: Uuritud. Diameeter 15 mm.

Mine “Tsiklite varuosad ja lisavarustus. MÜÜK”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline