Legaalne Xenon esituli?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Jaffimees
Postitusi: 182
Liitunud: 27 Veebr 2004, 08:52
Asukoht: Tln. Tartu
Tänatud: 4 korda

Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas Jaffimees »

Tere!

Kas on legaalne, kui paigaldada omavalmistatud mootorrattale Hella Bi-xenon lähi/kaugtuli?
http://www.myhellalights.com/index.php/ ... -bi-xenon/

Sellel on DR DC tähis olemas.



Jarko
Jawa 350
Kasutaja avatar

Teema algataja
Jaffimees
Postitusi: 182
Liitunud: 27 Veebr 2004, 08:52
Asukoht: Tln. Tartu
Tänatud: 4 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas Jaffimees »

2) alates 1. oktoobrist 2000. a esmaregistreeritud gaaslahenduslambiga M ja N kategooria sõidukil ja alates 10. juulist 2011. a esmaregistreeritud hõõglambiga, mille valgusvoog ületab 2000 lm, M ja N kategooria sõidukil, peab lähitulelaterna valgusvihu kõrguse reguleerimine, sõltuvalt kere asendist, toimuma automaatselt ja sõidukile peab olema paigaldatud laterna hajutiklaasi puhasti;

Siin pole L kategooria sõidukist juttugi. Ma saan aru, et siis võib paigaldada ja pesur ja nivoo regulaator pole olulised.

Jarko
Jawa 350
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Pigem on eesti bürokraatidel nii, et mis pole otsesõnu lubatud, on by default keelatud. Aga sa tee eksperiment ja kirjuta meile ka siia, kuidas sul ülevaatuspunkides ja erinevate liiklusjärelvalveametnikega kohtumistel läheb.

フーリガン
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kas LED tulesid pole sobilikke?
Mul on ka lisatuled Hella omad ja need ballastid on ilge lahmakad+ jämedad(10-12mm umbes) kaablid ,mida suht keeruline ära sättida.Lisaks need maksavad ka veel haigelt palju.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ei tea sinu ehitatava ratta stiili,aga näiteks selline tuli on päris paljudele ratastele sobitatav.
https://www.louis.eu/artikel/truck-lite ... 6fa0a5322a

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas c »

2006a tehase xenoniga ratas sai ilusti arvele + ülevaatus kenasti tehtud, ei olnud mingit probleemi

Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: RE: Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

c kirjutas:

2006a tehase xenoniga ratas sai ilusti arvele + ülevaatus kenasti tehtud, ei olnud mingit probleemi

Sportlikust huvist, et millisel 2006 aasta rattal on tehase xenon?

PiltPilt

andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas andu »

Pakuks puusalt et k1200gt või st, ühte sellist bemmi isegi omanud millel oli ta tehase lisavarustusena peale ostetud. Enda ratastel olen tavaliselt läinud kõigil xenoni või ledi peale kuna palju sõidan pimedas, üv ajaks siiski liiguvad tavapirnid sisse. Legaalne või mitte aga nende originaalide esituledega ohtlikum kui esitule valgus meenutab rohkem küünlavalgel metsas uitamist ala fzs600, fz6, hornet pc43, er-6n jne

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)


c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Re: RE: Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas c »

Kalapea kirjutas:

Sportlikust huvist, et millisel 2006 aasta rattal on tehase xenon?

Victory

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: RE: Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

c kirjutas:
Kalapea kirjutas:

Sportlikust huvist, et millisel 2006 aasta rattal on tehase xenon?

Victory

Pane selle tule mingi OEM number või pilt sellest ka siia,siis saavad teised seda ka äkki mujal custom ratastel kasutada.Kui selline asi tõesti oli sel rattal 2006 olemas,on see ikka väga kõva sõna.Ma ise pole küll ühestki sellisest rattast kuulnud.Mis ratas see sul on? Vegas?
Minu andmetel oli vist bemm,mis pidi hid lahendusega lähituld hakkama millagi kasutama,aga vist on pigem LED selleks saanud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

c
Postitusi: 88
Liitunud: 13 Aug 2006, 14:05
Asukoht: keila-tln
Tänatud: 1 kord

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas c »

Mul on Hammer ja selle esituli koos kõikide juppide oem koodidega: https://www.victoryparts.net/oemparts/a ... ll-options
Ma täpselt jään vastuse võlgu, et mis aastast alates(Vist 2004 või 5), aga kõikidel Victorytel on vähemasti juhtmepundi poolest Hid valmidus olemas, vaja ainult ballasti ja pirni.

Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

minge graveerimis töökotta ja laske sinna peale graveerida kasvõi kosmoselaev ja sõitke,elu on poole lihtsam kui mitte pead vaevata mõtetute probleemidega

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas Tort »

Ilgekepp kirjutas:

minge graveerimis töökotta ja laske sinna peale graveerida kasvõi kosmoselaev ja sõitke,elu on poole lihtsam kui mitte pead vaevata mõtetute probleemidega

Sa võid ise load ka printida omale. Tuleklaasil on tähised välja poole reljeefsed.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas simp »

Mul on plaan üks selline tellida ja sv'le külge häkkida. Vajalikud märgistused on peal ja peaks 100% legaalne olema. Ledile on kergemad nõuded kui xenonile.

http://www.truck-lite.com/webapp/wcs/st ... ogId=10002

Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

Tort kirjutas:
Ilgekepp kirjutas:

minge graveerimis töökotta ja laske sinna peale graveerida kasvõi kosmoselaev ja sõitke,elu on poole lihtsam kui mitte pead vaevata mõtetute probleemidega

Sa võid ise load ka printida omale. Tuleklaasil on tähised välja poole reljeefsed.

:-||| mul ongi prinditud load ja veel 3d reljeefsed

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Xenon lähituli oli mul juba ammu.Talvel sai lisatud ka kaugtulele xenon lamp ja nüüd paigaldasin lisatuled Hella xenon.originaal tuledes on asendus kit H1 lähitules ja H3 kaugtules.
Teele pole veel saanud ,aga proovisin täna kodus aias ja valgust on. Kokku on lampe 4x35w. originaal tuledega näitab voltmeeter 14,2V kui kaugtuled sees on.Kui tõmban peale lisatuled,siis korraks võtab 13V peale ja 10sek pärast tõuseb 13,8-13,9 peale.On see probleem või ei ole ei oska öelda.Samas ega aku ka just liiga täis ei olnud,üle talve laadija oli küll taga olnud,aga paar käivitust olin üleeile ja täna teinud.
Mõned pildid ka. Kõik on muidugi mitte legaalne,aga lähituli näitab korrektselt ja ei pimesta vastutulijat.
Edit:Lisatuled ikkagi legaalsed Hella Xenonid
Tuled

TDM tuled.jpg

Lähituled

TDM lähituled.jpg

Kaugtuled

TDM kaugtuled.jpg

Kaugtuled + lisatuled

TDM kaugtuled+lisatuled.jpg
Viimati muutis urmas66, 19 Apr 2018, 16:07, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas simp »

urmas66 kirjutas:
Spoiler

Xenon lähituli oli mul juba ammu.Talvel sai lisatud ka kaugtulele xenon lamp ja nüüd paigaldasin lisatuled Hella xenon.originaal tuledes on asendus kit H1 lähitules ja H3 kaugtules.
Teele pole veel saanud ,aga proovisin täna kodus aias ja valgust on. Kokku on lampe 4x35w. originaal tuledega näitab voltmeeter 14,2V kui kaugtuled sees on.Kui tõmban peale lisatuled,siis korraks võtab 13V peale ja 10sek pärast tõuseb 13,8-13,9 peale.On see probleem või ei ole ei oska öelda.Samas ega aku ka just liiga täis ei olnud,üle talve laadija oli küll taga olnud,aga paar käivitust olin üleeile ja täna teinud.
Mõned pildid ka. Kõik on muidugi mitte legaalne,aga lähituli näitab korrektselt ja ei pimesta vastutulijat.
Tuled
TDM tuled.jpg
Lähituled
TDM lähituled.jpg
Kaugtuled
TDM kaugtuled.jpg
Kaugtuled + lisatuled
TDM kaugtuled+lisatuled.jpg

Viitsid sa paar pilti vastu seina ka teha?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

simp kirjutas:
urmas66 kirjutas:
Spoiler

Xenon lähituli oli mul juba ammu.Talvel sai lisatud ka kaugtulele xenon lamp ja nüüd paigaldasin lisatuled Hella xenon.originaal tuledes on asendus kit H1 lähitules ja H3 kaugtules.
Teele pole veel saanud ,aga proovisin täna kodus aias ja valgust on. Kokku on lampe 4x35w. originaal tuledega näitab voltmeeter 14,2V kui kaugtuled sees on.Kui tõmban peale lisatuled,siis korraks võtab 13V peale ja 10sek pärast tõuseb 13,8-13,9 peale.On see probleem või ei ole ei oska öelda.Samas ega aku ka just liiga täis ei olnud,üle talve laadija oli küll taga olnud,aga paar käivitust olin üleeile ja täna teinud.
Mõned pildid ka. Kõik on muidugi mitte legaalne,aga lähituli näitab korrektselt ja ei pimesta vastutulijat.
Tuled
TDM tuled.jpg
Lähituled
TDM lähituled.jpg
Kaugtuled
TDM kaugtuled.jpg
Kaugtuled + lisatuled
TDM kaugtuled+lisatuled.jpg

Viitsid sa paar pilti vastu seina ka teha?

Vastu seina pead silmas lähituld ? Eks ikka saab,täna enam ei viitsi :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Päris mehiselt valgustab küll, kuid viimati nii hästi valgustavat ise topitud xenon pirnidega asi oli küll kaugel mitte pimestavast rattast.
Seisvalt polnud jah vaata, et kõige hullem, aga sõites oli tahavaatepeeglis päris kole, kuidas see vilkus. Mingi hetk saatsin lausa sõbra ette sõitma, sest nii halb oli ees sõita. Tegemist oli muidugi ka pika amordikäiguga rattaga, aga siiski.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas simp »

urmas66 kirjutas:
simp kirjutas:

Viitsid sa paar pilti vastu seina ka teha?

Vastu seina pead silmas lähituld ? Eks ikka saab,täna enam ei viitsi :D

Kui viitsid võid kõigist teha, aga jah lähituli on põhiline, vaataks valgusvihu kuju ka üle.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas:

Päris mehiselt valgustab küll, kuid viimati nii hästi valgustavat ise topitud xenon pirnidega asi oli küll kaugel mitte pimestavast rattast.
Seisvalt polnud jah vaata, et kõige hullem, aga sõites oli tahavaatepeeglis päris kole, kuidas see vilkus. Mingi hetk saatsin lausa sõbra ette sõitma, sest nii halb oli ees sõita. Tegemist oli muidugi ka pika amordikäiguga rattaga, aga siiski.

TDM-l teatavasti amordi käik peaaegu olematu :D ,aga olen sõitnud juba mitu aastat selle lähitulega. Sõidetud nii siin kui reisil ja ei ole keegi kurtnud ega vilgutanud.Aga kaugtuli oli siiani peaaegu hoomamatu ja nüüd siis võtsin end kokku ja tegin kõik lõpuni valmis.Lisatuled on veel tee peal regullimata.
Kaugtuled koos lisadega pimestavad kindlasti ikka vägevalt. Mul oli kindlustus veel tegemata ja ei tahtnud eile teele minna.Päeval sõiduks on üldse LED päevakad,et xenonit säästa.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Loen ma õigesti välja, et tsiklil on täiesti savi, mis pirni sa sinna sisse pistad, ikka on legaalne, sest L kategooriast pole seaduses juttu?

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sinilind123 kirjutas:

Loen ma õigesti välja, et tsiklil on täiesti savi, mis pirni sa sinna sisse pistad, ikka on legaalne, sest L kategooriast pole seaduses juttu?

Kas ikka päris nii on? Tulel on peal markeering ,et millega tegemist.
Samas ma loen seda asja enda jaoks nii,et ma olen ikka sigaohtlik,kui ma ei näe sõita ja lisades need xenon lambid originaal tuledesse, muutus asi ju palju ohutumaks kõigi jaoks.Kuna minu rattal on lähituli luup H1 ,siis valgustab xenon vägagi täpselt ja ei pimesta üldse.Proovin õhtul pildid seinale näitamisest ka teha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pimedas ei õnnestu(pigem ei viitsi ratast välja ajada) kuidagi pilti, tuledest seinale näitamas, teha.
Tegin garaazis OSB plaadile,peaks ka aru saama kuidas valgusvihud on.

Päevatuled

Päevatuled.jpg

Lähituli

Lähituli.jpg

Kaugtuli

Kaugtuli.jpg

Kaugtuli + Lisatuled

Kaugtuli+lisatuled.jpg
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas simp »

See on hea näide viisakast xenoni retrofitist, ilus puhas lõikejoon tänu luubile.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Legaalne Xenon esituli?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

simp kirjutas:

See on hea näide viisakast xenoni retrofitist, ilus puhas lõikejoon tänu luubile.

Võrreldes halogeeniga ei muutunud muud midagi,kui lihtsalt valgust tuli juurde sinna, kus valgus juba oli. Nii palju on ebamugavust,et kui tagakohvris midagi raskemat ja ka tagaistmesl keegi,siis peab natuke tuld alla keerama,aga see pole keeruline. Ja nagu ma alati kõigile üritan selgeks teha,et taevasse näitav tuli ei valgusta teed,siis keeran ikka ka oma ratta tuld siia sinna, vastavalt vajadusele.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”