Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Lugemata postitus Postitas Krl »

urmas66 kirjutas:
Krl kirjutas:

krt, nagu mingi lasteaialastega vaidle.
Kui mina, kes ma asjast mõhkugi aru ei saa, tellin sinu käest midagi, mille puhul sa väidad, et sina saad sellest aru ja väidad, et teed selle 3 või 6 või 7 kuuga valmis, siis on SINU asi teada, kust neid juppe tellida ja kas neid on võimalik lubatud ajaks kätte saada, või mitte. Vastasel juhul ütledki, et sul pole aimugi, kaua selle ehitamine aega võtab ja ma lähen tellin selle kellegi teise käest, kes teab.

Rasmus seletas ju eesti keeles eespool seda asja ja peale sinu, on kõik sellest ühtmoodi aru saanud.Polegi millegi üle vaielda ju.
Veelkord,et kui ehitad mingit käsitsi tehtud asja ja tellid sinna käsitsi ehk-või üksik eksemplaris tehtud osasid,siis ei saa arvestada mingite täpsete tarneaegadega.Tarneaeg on ebatäpne,sest tüüp(firma) ,kes neid käsitsi-või üksikeksemplarina teeb ei oska ka oma aega planeerida,kuna kõik tööd on erilised.
Samas selle tüübi käest tellitakse ,sest ta teeb sitaks häid ja ainulaadseid kolbe või traaverseid või mida iganes.
Ehk,kui hakkad omale tellima midagi ainulaadset ja erilist,siis pead ise ka aru saama,kui ainulaadne ja eriline see asi on, mille sa siis lõpuks omale saad.
Vaevalt et Rembrant oskas öelda,millal ta maalidel valmimise tähtaeg oli.Tähtaeg oli siis ,kui valmis sai.

Kui lepitakse kokku, et hakatakse midagi harukordset looma ja see saab valmis siis kui saab. Et võibolla aasta pärast, võibolla kahe, või kümne pärast. Ja kui klient on sellega nõustunud, siis milles küsimus?
Küll aga ei ole eelkirjeldatud olukorral mingit seost sellega millele mina vastu vaidlesin.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”