Kuidas alustada endast raskema seljakotiga

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kuidas alustada endast raskema seljakotiga

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma seljakoti kaalu puhul muud vahet pole märganud, et kui on raskekallane selja taga, siis tsikli tagumik vajub madalamale. Aga seda saab mingi piirini amortide regulliga sättida. Olen äärmusvariante silmas pidades sõidutanud oma üle 100 kg venda ja ka ca 50 kg tütart ning mõlemaga püsisin ühtviisi püsti. Ise kaalun umbes 95 kg. Ma olen käskinud tagaistujal ennast kopeerida lisaklausliga, et kui täpselt ei suuda seda teha, siis võib ka veidi vähem kallutada, kui mina, peaasi, et rohkem ei kallutaks või veel hullem, vales suunas, püsti tagasi ei üritaks kallutada. Üldiselt olen märganud, et ega algajad seljakotid kaasa kallutada ei oska, see kallutamise soovitamine ongi rohkem selle pärast, et nad vales suunas seda tegema ei hakkaks. Kogenud seljakotil on juba omal elementaarne sõidutunnetus olemas.
Kui seljakott ikka konkreetselt lollusi teeb, siis "aitab" 50-kilone tegelane sind ka kenasti kraavi poole.

Viimati muutis pühak, 21 Jaan 2018, 00:35, muudetud 1 kord kokku.
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”