Ebaseaduslikult sõitmine


kasper
Postitusi: 70
Liitunud: 10 Sept 2015, 17:34
Tänatud: 5 korda

Re: Ebaseaduslikult sõitmine

Lugemata postitus Postitas kasper »

Ardilla kirjutas:

Kas ma B katiga CE-d vôin ¿sõta? Mehed aga mis saab kui vahele jään? Aga, aga, aga kui... kui ma kõigest C1te sõidan no kõigest nelja tonnisega? Vahe kõigest 500 kilo. See on nii väike vahe äkki andestavad.

Või noh kui ma BE- d sõidankui ta vaid 200 kilo raskem on? No 950 kilo 200, ülekaal kõigest¿ ma ju siiski 16 a roolis ja enne seda 2 aastat külavahel lubadeta ka sõitnud. Kogemust küll ju!? Äkki teevad väikese exeptioni?

Idiootne võrdlus... Kui 125 vs 600 ratas on kui CE versus B, siis tõsimeeli, palun ära sõida üle 125 rattaga. Tegelikult ka. Kui sul on olemas A1 load ja tiba mõistust, mis on ellujäämiseks ka teed ületades vajalik, siis ei saa ma aru, kuidas on 125 rattaga "ohutum". Ja sama lugu 200kg raskema haagisega, kui see 200kg sai saatuslikuks ilma BE-ta, siis saab ta saatuslikuks ka BE-ga. Kui A1 kategooria omanik sõitis 20 inimest kasti 600 rattaga, siis eeldada, et ta selleks ei ole võimeline 125 rattaga on ju tobe...? Aga eks igas ühes ole väike ment ja füürer peidus.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”