Milline kiiver?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Milline kiiver?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Plinger kirjutas:

Tänan tagaside eest. Aga just, asi pole rihma pikkuses ega selle reguleerimises. Sai sätitud niiehknaa, aga häirima jäi ikka. Justkui see rihma nurk oleks vale. Kolba suurus tundub kiivrite osas L olevat. Aga Lõuna-Eestis siis ilmselt Schuberti proovimise varianti kuskil pole. Eks siis tuleb päev vabaks võtta ja päälinna väisata :)

Kui kõvasti sa selle rihma kinni tirid,et kohe nii segama jääb?
Ma pole kunagi ühegi kiivriga midagi sellist kogenud.Rihma ei tohi ,nagu turvavööd,kinni vedada.Rihma ja kõri vahele peab ikka lausa vaba vahe jääma.Kiiver peab peas püsima tihedalt ja rihm on ikka selleks,et kukkudes peast ära ei tuleks,mitte et nagu turvavöö igakord kinni veetakse.
Ma regullin rihma alati nii,et seda peaaegu ei tunnegi(näpud mahuvad vahele).DD aasadega on see lihtne,aga kiirlukustusega natuke ebamugavam.Minule ei meeldi need kiirlukustusega rihmad,aga DD aasa on kahjuks väga vähesetel veel kasutusel. DD on mu meelest üks mugavamaid ja kiiremaid lukustusi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”