BMW K100LT HACK


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: BMW K100LT HACK

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Hmm...

Selline korralikult tangentsiaalne mõte... :D :D

Et kui sul peaks asi halduskohtusse minema, siis äkki oleks võimalik ka MKM'i hageda?
Näiteks sellest vaatenurgast, et see ministeerium peaks ju tagama, et töökohad on täidetud pädevate inimestega, kes ametnikuna suudavad aru saada kasvõi sellest olemuslikult väga lihtsalt asjast, et kui kusagil mingis seaduses/määruses on mingi vastuolu, või seda on võimalik tõlgendada rohkem, kui ühte moodi (no see küsimus, et mitu ratast), siis on ametnik KOHUSTATUD tõlgendama seadusi/määrusi kodaniku kasuks.

Antud juhul tundub see printsiip olema rikutud.

Mina, Eesti Vabariigi patriootilise kodanikuna, tunnen, et sellise ametniku määramisega vastutavale ametikohale on rikutud minu õigustatud ootusi kodanike õiglasele kohtlemisele ja seeläbi lisaks põhjustatud südamevalu ja ärevust tuleviku ees mõtetega "Kas sellist Eestit me tahtsimegi Balti ketis seistes" ja "Missuguse riigi me jätame oma lastele".
See on mulle põhjustanud otseseid materjaalseid kulutusi ärevuse leevendamiseks ostetud piparmünditeele kulunud rahana 1.80 ja südamevalust põhjustatud moraalset kahju 18 Euro eest. Kokku siis 19.80.

Kui sarnaste probleemidega on ametniku omavoli tõttu siin rohkem isikuid kokku puutunud, siis võiks ju päris ilusa summa kokku saada, mida MKM'lt grupihagis küsida.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”