Honda VF750 97a MAGNA

Kasutaja avatar

Teema algataja
tonurumma
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Juun 2017, 08:32
Tsikkel: Honda Magna VF750

Re: Honda VF750 97a MAGNA

Lugemata postitus Postitas tonurumma »

Tere jälle. Vahepeal siis vaikne periood olnud,endiselt ootan sadulat nahatamisest tagasi ja üritan leida suunatulede klambreid. Põnevaks läks muidugi mõned päevad tagasi kui juhuslikult sattusin kuulutuse peale kus müüdi Cobra summuteid uued ja poole hinnaga kui muidu need on ehk siis 285 EUR. Olin ennegi uurinud ja mõelnud nendele aga kuna hind tavaliselt kusagil 500 600 siis arvasin et ei hakka ostma.Nüüd nähes sellist pakkumist võtsin ühendust ja asjad olid ka alles veel. Kiirelt võtsin onuga ühendust kes ka Tartus elab ja ta lubas siis need ära osta.Saatsin müüale ka paar pilti enda ratast et mis mul käsil jne ja et miks ta siis neid müüb ja mis ta enda Hondast sai. Ja siis tuligi välja et kunagi oli see sama minu ratas tema oma olnud ,tema siis oli teine omanik. Sain teada et olla rattale ka nime andnud sõpradega kunagi Marta :) Igatahes oli ta need summutid tellinud aga ratta pani mingi hetk müüki ja need ei jõudnudki kunagi külge ja jäid garaaži tal seisma kuni siis praeguse hetkeni. Igatahes väga huvitav kokkusattumus ja ikka mõelda kui väike Eesti on. Lubasin talle ka pilte veel saata ja kui Tartu satun võtan ühendust ja käin külas ka kindlasti Martaga :)
Igatahes nüüd põhjalik ajalugu ka enda rattast teada.Täna saan torud ka kätte ja üritan külge panna. Vahepeal sai küll seljaopil käidud aga vaikselt toimetades pole hullu

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”