Muigega tehtud: Kas mootorrattaga tasub sõita? → Re: Kas mootorrattaga tasub sõita?


reimps

Re: Kas mootorrattaga tasub sõita?

Lugemata postitus Postitas reimps »

wylde kirjutas:

Ma olen valmis rattasse investeerima ühe korra ja lähen täis pangale. Kollane, punane vms ere bike nagu kõik need kasutatud on ei ole liiklusvahend , millel end ette näen. Nimetage seda kasvõi edevuseks, mis siis. Kui ostate igapäeva riideid Tamrexist, siis tõesti vales seltskonnas räägin, teatud inimestele on tsikkel ja sellega kaasnev siiski ka elustiil. Tahan ratast, millega mugavalt kulgeda, võib-olla pensionini. Kasutatuna on valik väga hõre ja enamjaolt ka üle sellest hinnast, mis ma uuena saan.

Odoot, kollane bike on ka elustiil või mida sa öelda tahtsidki?
See ühe korra investeerimise jutt on aga tore talvine targutamine, tegelikkuses sa avastad aasta-paari pärast, et see Vulcan on paras roller ja tegelt tahaks ikka miskit päris. Aga vot ei saa, ainuke investeerimiskord läks mööda ja eesti mees ei söö sõnu, kannatab, lööb sauna taga rusikaga vastu seina ja kiidab Vulcanit edasi läbi pisarate.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”