Kas üldse tasub saada mootorratturiks, mootorratta omanikuks? Elukoht TLN kesklinn.


reimps

Re: Kas üldse tasub saada mootorratturiks, mootorratta omanikuks? Elukoht TLN kesklinn.

Lugemata postitus Postitas reimps »

wylde kirjutas:

Ma näiteks kuulnud ka tuttavalt sellist seika, et tal oli ainus liiklusvahend tsikkel ja nii ta läks sellega ka tööintervjuule suvel. Pintsakut ta panna ei saanud, läks Tumedate teksade, kauboi saabastega seal all ja triiksärgiga. Kandideeris büroos oskaonna juhiks. Sekretär mõõtis teda halvustava pilguga ja otsene juht küsis intervjuu alguses kohe, miks te nii tulite ja kas kavatsete edaspidi tsikliga tööl käia. Nemad eeldavad kontoris formaalset riietust ja hobidega võiks igaüks tegelda vabal ajal. Ja ega sealt edasi see intervjuu ei sujunud - tööd ta muidugi ei saanud. Ei tea palju selliseid asutusi on aga tõenäoliselt on. Mis ühe jaoks cool on teise jaoks taunitav.

Mulle küll meeldiks selline variant - kohe aru saada, kuhu ma tööle ei tahakski saada, mis siis, et tundub hea. Kui ikka välise fassaadi järgi peamine valik käib, pole sisu ollagi.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”