Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Margit
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus #8761 Postitas Margit » 13 Veebr 2018, 10:29

Ma usun, et see on samamoodi nagu ikka, et enne maksaid ise ja siis kindlustuselt saab pärast menetlemist hea õnne korral tagasi.
Aga lihtsalt uurin mis võimalusi on üldse olemas.
Goldcaris näitab kõige odavam hind koos lisakindlustusega on 184 euri. Ilma lisakindlustuseta on 46... kui sellele otsa panna salva rendiauto kindlustus 75 siis kokku tuleb ikka hulka odavam.
Ja nüüd tagasi algusesse, et kas keegi teab kuidas odavamalt rendika saab, kasvõi selle lisakindlustusega :D

Kasutaja avatar

Ardilla
Tsikkel: Suzuki GSXR 600 VZR1800R
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 49 korda

Lugemata postitus #8762 Postitas Ardilla » 13 Veebr 2018, 13:21

urmas66 kirjutas:
Margit kirjutas:Saab ka rendiauto kindlustust... uurisin IF-ist ja see kehtib mingitele superklientidele ainult.

Alustuseks uuri,kas rendileandja ka seda reisikindlustusele lisatut aktsepteerib ja kui siis midagi juhtub komposteerid oma ajusid autot ära andes ning jääd lennukist ka veel maha.See ei pruugi nii olla ,aga võib nii juhtuda.Lisaks on ka reisikindlustus siis kohe palju kallim,kui ilma selleta.Kas võit on suur?

Põhimõtteliselt, esimene kord kui ma auto rentisin, siis ma võtsin läbi vahendusfirma cars.vueling.com. Ning seal oli täiskindlustus 80 euri. Üllatus oli kui suur kui kohale jõudes, öeldi mulle, et väga hea, aga meid see ei huvita. Ehk kui tekib kahju siis võetakse see omavastutus kasutajalt reeglina 600€ per keis ja siis teed oma kindlustusele taotluse see sulle korvata. Ehk kui on kaks kriimu korruta kahega kolm kriimu kolmega mis on isenesest 1800€.

Lisaks sellele, et kui ei maksa kohapeal autot kinni ja või ei võta kindlustust nb! koos rataste ja klaasidega, siis seadakse autole deposiit 300-2000€. MIs tähendab seda, et sa maskad auto rendi 2 nädalat näiteks 500€ + bronnitakse kaardil ära 600 € 10 päevaks. Miks 10? See tuleneb krediitkaardi regulatsioonist, et bronn kehtib max 10 päev v.m.s.

Igaljuhul see on suht sex tunne kui alguses sellega ei arvesta ja siis on see woila tunne :mrgreen:

Põhimõtteliselt Goldcar ei nõudnud deposiiti muideks. Sixt omakorda nõudis. Six-tiga olid kõik kindlustused aga mingi süsteemi vea tõttu pandi mulle peale maksa hiljem teenus, ja siis pidin deposiidi ikkagi tasuma.

Ühed ukrainlased võtsid mingi luksus auto siis neil võeti minu ees depo mingi ca 2000€ vist. Nad tegid väga suured silmad.
Kasutaja avatar

Ardilla

Lugemata postitus #8763 Postitas Ardilla » 13 Veebr 2018, 13:23

Margit kirjutas:Ma usun, et see on samamoodi nagu ikka, et enne maksaid ise ja siis kindlustuselt saab pärast menetlemist hea õnne korral tagasi.
Aga lihtsalt uurin mis võimalusi on üldse olemas.
Goldcaris näitab kõige odavam hind koos lisakindlustusega on 184 euri. Ilma lisakindlustuseta on 46... kui sellele otsa panna salva rendiauto kindlustus 75 siis kokku tuleb ikka hulka odavam.
Ja nüüd tagasi algusesse, et kas keegi teab kuidas odavamalt rendika saab, kasvõi selle lisakindlustusega :D

Oja, sa puutud veel kohapeal kokku UPSALEGA. (lol) Neil on nii, et nad PEAVAD müüma juurde. Iga hinna eest peavad. Täiesti müstiline teema.

Aga 184 kas see on 0 omavastutusega ja mis periood?
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Tsikkel: honda putukas :P
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 18 korda

Lugemata postitus #8764 Postitas kaimex » 13 Veebr 2018, 13:36

Mina maksin 120.- 8 päeva ja 0 omavastutusega, et suht savi...

Margit
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus #8765 Postitas Margit » 13 Veebr 2018, 16:04

Ardilla kirjutas:Aga 184 kas see on 0 omavastutusega ja mis periood?

See 184 on lisakindlustusega, mida iganes see ka ei tähenda, periood on 7 päeva. Hinna lööb lakke see, et paak on full to full ja km peab unlimited olema.
Kasutaja avatar

Ardilla

Lugemata postitus #8766 Postitas Ardilla » 13 Veebr 2018, 19:47

No see on minuarust väga ok hind

Mine “Vaba teema”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist