kes aitaks leida 12 bikerit naisteka jaoks?

Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 43 korda

Re: kes aitaks leida 12 bikerit naisteka jaoks?

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Macintosh kirjutas:
Martinez kirjutas:

OT aga kas banni saanud/kustutatud kasutaja "staatus" on "teema algataja"? Antud teemas siis neid kokku kolm.

Angeline on ilmselt kustutatud regulaarse kevadise/sügisese puhastuse käigus, kus me vaatame üle, millal kasutaja viimati sisse logis ja millal viimati postitas. Teatud tingimuste täitudes kustame kasutaja ja säilitame postitused. Et "surnud hingi" poleks. Kuna loodus (ja internet) tühja kohta ei salli siis saab uueks teema "algatajaks" järgmine postitaja pärast algautori eemaldamist. Seekord osutus "lotovõitjaks" alicec39.

Nägin eile õhtul su esimest vastust sellele teemale aga tsiteerides oli juba uus ja siis tundus, et sain vastuse kätte.
Samas hetkel on (minul arvatavasti asjast arusaamisel) loogikaviga.
Angelina oli teema algataja. Juhul kui tema konto mingi hetk ära kustutati siis kuidas ülal toodu järgi sai teema algatajaks antud teemas teise (ainsa) postituse teinud "Karka" kui tema ei olnud nö esimene postitaja peale Angelina kustutamist ?
Ma ei ole 100% kindel (99 olen), et eile kui alicec39 postituse tegi ei olnud tema kasutajanime juures teema algataja tiitlit. See tekkis sinna peale tema foorumist eemaldamist. Tegelikult jah, olen selles ikka 100% kindel. Selleks hetkeks oli link juba kustutatud kui ma seda nägin ja mulle jäi arusaamatuks miks regab keegi konto siia ja teeb selle sisulise esimese postituse 6 aastat vanasse teemasse.

PS! See ei ole mingisugune ving, lihtsalt uudishimu.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “По Русски”