Triumph Tiger 800 (uue tsikli ostumõtted) → Re: Triumph Tiger 800

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Triumph Tiger 800

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Tiiger800 kirjutas:

Niikaua kui ma pilte vaatasin ja googlit lugesin, olin üsna kindel, et valin Tiigri. Aga kui 1000 V-stromi otsa ronisin, tekkis seal palju parem tunne kui Xc800 otsas. Nüüd vaatangi natuke avarama pilguga, järgmine nädal saab ehk juba mõne proovisõidu teha.

Tagumikutunne on oluline ja see mida üks kiidab, see ei pruugi teisele meeldida. Piltide põhjal olin ma ka kunagi suht kindel mida tahan, aga tagumikutunne nullis selle kohe ja otsustasin rattamargi kasuks mida ma algul üldse ei pidanud valikuks. Mis Kawa Versyst puudutab, siis paistab paras kobakas, samas sadulas meeldis mulle väga. Kuid pidasin siiski liiga suureks. Ja proovisõit on oluline, see annab oluliselt teise pildi kui kohapeal turnimine. samas kui juba kohapeal ei meeldi, siis ega sõitmine asja ses osas paremaks tee. Võib hea moto jne olla, kuid kui ergonoomika pole paigas, siis väsitab ruttu.
A mulle selle V-Stormiga välimusega tulevad alati linnud Tõnisted meelde :mrgreen:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”