klassikat maantesõiduks? (esimese ratta nõu)


Teema algataja
d11
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Mär 2018, 00:25
Tänanud: 6 korda

Re: klassikat maantesõiduks? (esimese ratta nõu)

Lugemata postitus Postitas d11 »

Mehed, suur aitäh nende mõtete eest! Hakkasin teie nõuandeid lugedes praegu ka kaaluma selle eelmainitud "klassika" kõrval ka mingit cruiser tüüpi tsiklit (sel suurhallis toimunud messil lemmik isteasend oli triumph boneville speedmaster, ja pildi pealt tundub harley 1200 custom selline, et armu või ära, aga hind mõlemal on selline, et peaks vahepeal oksi sööma või otepää korteri maha müüma:D). Igaljuhul annan huvi pärast teada, kuhu see mu valik lõpuks maandub. Praegu tundub, et tükk tõde minu mõõtmetega tüübi jaoks on ka see, et mida sirgem põlv, seda mugavam sõit:D Ja ka see soovitus, et mingi esimene ratas kiirelt ära osta, ja siis edasi avastada, kõlab selline, et sellega saan enda eelistused kõige selgemaks - uurin seda eelsoovitatud 93nda aasta cb1000-t ka. Paljude autode ja paadimootorite osas olen Hondadega alati õnnelik olnud.

(aga jah, enesedistsipliini mõttes räägin endale poolvaljult peegli ees seda ka, et mingit kiiret sõitu ma ei tohi lubada. Tean, et pean end selles osas mõistusega tagasi hoidma. Elujooksul olen keskmiselt igal olümpiaaastal pidanud mõne kuu kaupa oma lubasid natuke eemalt vaatama, seda ainuüksi oma suurte ja rahulike neljarattaliste seljas sõitmise tõttu, kuskil pärnu mnt viaduktidel, peterburi teedel ja nii edasi, teate küll neid kohti:))

Igaljuhul tänud!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”