Õli kreemikat värvi


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Õli kreemikat värvi

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Noh jah. Sügisel poleemitsesime siin kellegagi kondensi teemal - siis oli põhiteemaks küll talvine käivitamine - ma rohkem ei viitsinud...
Loomulikult on see kondents. Mul pole elus olnud vesijahutusega ratast, aga need aastad, mil lõpetasin sõidud (reeglina lühikesed otsad) väga külmal aasta-ajal, oli pilt täpselt samasugune. Külmaga käivitades-sõites tekib see niikuinii ja see, kui vaid mootori pooleks tunniks soojaks lased, ei keeda õlis absorbeerunud niiskust sealt välja ning see muudkui koguneb ja koguneb. 150 kilomeetrit on just selline distants, millega enam vähem õli kuivaks saad. Aga ka veel mitte päris. Ma pidin kevadel Tartust Tallinna ja tagasi ära sõitma, et aknast normaalne kraam paistma hakkaks. Rike välistatud, ratas oli jumala uus ja nagu öeldud, õhkjahutusega. Üldiselt taastub see õli ära, st kui välba mõttes asi korras, ma ei tormaks isegi vahetama. Silmale on asi koledam, kui tegelikult.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”