Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

AzA kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Teget on mul sellest tainast kama kaks, kas ta sõideti pikali või ei sõidetud. Aga lubade või kindlustuse puudumine ei ole aluseks inimesele otsa sõitmiseks ükskõik kui väga ka keegi verd ja soolikaid näha ei tahaks.

Sama siin, ainult, et kuidas teada, mis asja eest ära sõidetakse?
Meenutame Pärnus taksojuhi tapnuid.

Seda ei olegi võimalik kindlaks teha.
Kas kiivri all on 16a naga, kes läks väikest lõbusõitu tegema ja püksirihma ja puuri hirmus plagama panemise otsuse vastu võttis või siis kreeka poole kihutav taksojuhi mõrvar.
Enamasti on seal kiivri all siiski mingi mitte korras dokumentidega või teab mitmenda korduva kiirustamisega ullike.
Me kõik mõistame selle käitumise hukka. Selles pole küsimus. Aga minu silmis isegi 100 lubadeta eest ära saamist ei kaalu üle ühte surnud nagamanni. Ja mäki kirjeldatud korravalvuri argipäevast kui "põhjakihile" trahvide kirjutamise vahepalaks selline action sülle kukub siis ... noh bla bla bla otsused ei pruugi olla adekvaatsed ja kalkuleeritud vaid samasest adrekast , mis põgenejea põgenema paneb kerib ka uljamal korrvalvuril silmad ruutu ja kokku võib saada suuremat sorti jama. :wink:
eks kõik on oma poindi selgeks teinud. Ega me kõik ei peagi igas asjas täpselt ühel arvamusel olema. (kes seda imalat määgimist siin siis ikka loeks :D )

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”