Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1765
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas simp »

M.T. kirjutas:

Simp, olen sinuga nõus. Samas ei saa me ka kunagi teada tulevikujada, mis juhtuks siis kui seda tüüpi poleks seal kummuli sõidetud. Õigemini ta vist sõitis ise otsa. Äkki oleks see ta viimane kord olnud ja edaspidi oleks kukupai. Aga äkki tänu selle jääb tulevikus mõni hullem õnnetus ära või just vastupidi, sest tüüp on veelgi rohkem võimule ja seadustele sülitav ning järgmisel korral end elusalt kätte ei anna. Keegi ei tea, mis oleks kui...., juhul juhtunud.
Ise olen seda meelt, et selleks et selliseid jamasid tulevikus ei juhtuks, selleks peaksime oma suhtumisega selgelt välja ütlema - ärasõit pole aksepteeritav ning juhul kui seda teed, siis ole valmis halvimaks! Seljuhul jätab järgmine Rossi ehk oma ratta peatumismärguande korral seisma, mitte ei kima nelja tuule poole. Sest teab, et sõbrad-tuttavad mõistavad ta teguviisi ühtselt hukka.

Siin on tegelikult kaks täiesti erinevat pointi.

  1. võtame nui-neljaks kõik rikkujad maha ja näitame, et meie eest ei ole mõtet põgeneda.
  2. sõbrad-tuttavad, ühiskond, kogukond, mõistavad põgenemise hukka ja ühiskondliku surve tõttu ei põgeneta.

Esimene ei ole minuarvates õigusriigile kohane. Teine on. Teise selgitas Mac hästi lahti.

Ma olen 99% kindel, et nii sina, aza, kui ka teised on vähemalt korra mõnele ärasõitjale oma raskelt teenitud raha viinud :ner:
Kas tegu on teadmatuse, loomuliku filtri* või teadliku teise punkti rikkumisega, ma öelda ei oska.

Loomulik filter - aju ei vii lihtsalt otsi/inimesi/nägusi kokku, kuna eest äraajamine ei huvita, ega saa erilist tähelepanu.

Siinkohal oleks tegelt paslik rääkida ka rehabilitatsioonist ja selle võimalikkusest.
Tasub tähele panna, et nii mõnigi krooniline rikkuja on 5-10 aasta jooksul muutunud ja arendavad täna viisakat motokultuuri. Kindlasti tuleb paljudel vähemalt üks-kaks nime meelde.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”