Europark Ühisteenused

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No mina olen mõned korrad neile kalõmmi maksnud põhjusel, et olen autod segamini ajanud ja vale nr ga auto parkima pannud.
Kui neile seda öelda siis nad on nõus ainult poole kalõmmi summa maha arvama, mis minule tundub sitamaicega olevat aga summa on piisavalt väike, et oma närvirakke kuskil kraaklemise peale kulutada.

Ükskord sain linnahalli statikas tagaluugi peal istudes ja kabanossi närides kojamehe vahele paberitüki. Vat siis oli küll hing nii täis, et oleks vist üle tahi ka andnud. Jooksime sõbraga ümber bensujaama, et nadikael kinni püüda a va raip oli kadnud nagu tinatuhka. Ta pidi 100% nägema, et seal auto taga, luuk lahti nossi närisime. A näe ära tegi.

Mis puutub nendesse invakaarditajatesse ja sariparkijatesse siis neist väga kahju pole. Lihtsalt vanasõna oinast ja mihklist näib töötavat.
Siin ju võib diskuteerida teemal, kas iga ruutmeeter maarjamaast peaks kuuluma kitsale ringile, kelle võimuses siis on igast porimülkast renti ja trahvi jms välja kirjutada (aga selle aruteluga kahjuks maksmisest kõrvale hiilida pole võimalik)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”