Arutelu - kuhu on kadunud tegijad?


kalleu
Postitusi: 485
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Arutelu - kuhu on kadunud tegijad?

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Eks ta natuke on ka selline nokk kinni-saba lahti teema. Tõstaks palka ja võtaks parema mehe (või naise - ei diskrimineeri siin) aga klient ei ole täna nõus seda kinni maksma kuna ta ei saa aru, kui palju aega tegelikult läheb korralikult tehes. Siinkohal müts maha Streetmoto ja teiste Eesti tublide mototöökodade ees - minu arvates te töötate liiga madala tunnihinnaga.
Ma nt. enda masinaid ei tee mitte kunagi mustana. Vaadates keskmist töökotta saabuvat isendit siis pesu hind peaks automaatselt kõigil hooldustel juures olema (ka õlivahetusel). Järgneb isendi esmane diagnostika jne.
Kui ma nüüd Neeme juures samamoodi toimetaks siis ta läheb paari nädalaga pankrotti, sest ma jõuan heal juhul 2 õlivahetust teha päevas. Kodus saab sedasi iluleda, raha eest töötades mitte kunagi kui just butiik pole (leidub ka neid meil siin).

Lödinäplusest annab välja kasvada kui on tahtmist (enda kogemus), pigem jääb asi huvi ja tahtmise taha.
Ja nagu Mac ülal kirjutas siis oskustega töötajal on täna väga selgelt töövõtja turg ning ei muuda siin ka sissetulnud pagulased või ukrainlased selles valdkonnas niipea midagi.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”