Motosaapad

Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Motosaapad

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

Macintosh kirjutas: 25 Mai 2023, 13:58

Jah, ja kui sul on lisaks mugavusomadustele mõttes ka turvalisus siis ma Daytonasid isegi ei vaataks. Sidi või Reviti kõrval mõjuvad need nagu kummikud. Ma olen Sididega ühe kokkupõrke autoga läbi proovinud, ei taha mõeldagi, kui sel päeval oleks jalas hoopis mingid kalossilaadsed tooted olnud.
Daytonat turvalisuse puudumises nüüd küll süüdistada ei saa. Meil on aastate jooksul ikka omajagu neid "eluskatse" tegijaid olnud. Ühel isegi üle jala sõidetud, selliselt, et auto rehvimuster saapal. Pigem on küsimus selles, et mida madalam saabas, seda ebaturvalisem üleüldiselt. Kõrge Sidi endurosaabas on otseloomulikult turvalisem kui madal ja mugav sõiduking. Daytona AC Dry GTX2 on aga poolkõrge, koos kõikide turvaelementidega ja kvaliteedilt kindlasti klass kõrgem kui mainitud Rev´t Fuse H2O. Oleme Rev´it-it palju müünud, võrdlus täitsa olemas.

Et võrdlus liiga kuivaks ei jääks, siis turvaelemendid Daytona AC Dry-l:

two-sided ankle protection
padded on the inside at the ankle with open-cell special foam
abrasion resistant PU foam padding
a plastic reinforced inner sole with a hot-dip galvanised steel inlay, that allows you to gently roll your feet
slip-resistant wedge-rubber sole

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”