Kõige tähtsam asi motomehele? Saun! Räägiks.


Ikka mina
Postitusi: 44
Liitunud: 12 Veebr 2024, 08:14
Tsikkel: KTM 380 2t, Suzu 450, KTM
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Kõige tähtsam asi motomehele? Saun! Räägiks.

Lugemata postitus Postitas Ikka mina »

Eks neid aastaid arvestatakse tegelikult küttekordade järgi aga nohh, väga tähtsad on ka tingimused kütmise ajal ja peale saunatamist - mis sa seal ikka lased kuivada ja sooja välja ajada, jne, jne :)
7 aasta jooksul olen näinud ikka selliseid ime asju et raske uskuda. Nii konkurente kui Skametit.
Selge on see et kui soovid tänapäeval kerist mis peaks kolm põlve vastu siis pead metsameheks hakkama (teenivad hästi ja puud on lausa "tasuta käes" :)
Üldiselt 10+ aastat peaks ikka iga keris vastu pidama kui suhtud sellesse priboori niisamuti kui oma rattasse või naabrinaisesse :)

Ahjaaa - tuharestid põlevad reeglina siis ära kui tuli valus ja tuhasahtel pärani lahti, milleks sedasi korstent ja kliimat :) kütta?
Sellega võiks natukene (vastavalt ilmale ja tõmbele) mängida, jälle aastake kerisele juurde võidetud. Tuli alla, põleb mühinaga lükka koomamale, võidad ajas ja puude kulus ning ei tapa ka kerist. Puudutab nii Skameti kui ilmselt ka teiste tootjate keriseid.
Läks targutamiseks :).

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”