Madmaxi punt Vol 2

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Primo kirjutas:

Tead, vot nüüd mul lükkas küll voolu mähisesse ära ja plafooni viltu.Võta nüüd kätte ja sõida teemasse sisse, enne kui plärisema hakkad, eksole.Loe nii eelnev, kui ka käesolev teema läbi ja alles siis hakka sõna võtma :!:

Kuule taksojuht, mine Statoili ja pane paak 95E täis ja hakka kliente sõidutama. Ma olen mõlemad teemad läbi lugenud, sulle soovitan lugeda Cosmopolitani ja kuulata Liis Lassi nõuandeid.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

ThaNukks kirjutas:
Primo kirjutas:

Tead, vot nüüd mul lükkas küll voolu mähisesse ära ja plafooni viltu.Võta nüüd kätte ja sõida teemasse sisse, enne kui plärisema hakkad, eksole.Loe nii eelnev, kui ka käesolev teema läbi ja alles siis hakka sõna võtma :!:

Kuule taksojuht, mine Statoili ja pane paak 95E täis ja hakka kliente sõidutama. Ma olen mõlemad teemad läbi lugenud, sulle soovitan lugeda Cosmopolitani ja kuulata Liis Lassi nõuandeid.

Sinule ma soovitan sügavalt ennast kuhugi arenguinkubaatorisse ära pakkida.

Challenge the Adventure.Ride The World

ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Primo kirjutas:

Sinule ma soovitan sügavalt ennast kuhugi arenguinkubaatorisse ära pakkida.

Kas sul tõesti midagi paremat teha ei ole, kui taksoga kuskil WiFi levialas passida ja boardile poste teha? Mine tee üks väike sõit ja lase klaasid alla, värske õhk lööb pea selgeks. Kaua sa ikka seal oma peeruhaisu sees istuda saad.

Sinu soovitus on kulda väärt, kuid paraku sellist mehhanismi ei eksisteeri, muidu hüppaks kohe ratta selga ja annaks tuld! Masinaoperaatoril paluksin panna peale taandareng programmi, et sinusuguse Usbeki hoora mentaliteediga inimestest aru saada.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

ThaNukks kirjutas:
Primo kirjutas:

Sinule ma soovitan sügavalt ennast kuhugi arenguinkubaatorisse ära pakkida.

Kas sul tõesti midagi paremat teha ei ole, kui taksoga kuskil WiFi levialas passida ja boardile poste teha? Mine tee üks väike sõit ja lase klaasid alla, värske õhk lööb pea selgeks. Kaua sa ikka seal oma peeruhaisu sees istuda saad.

Sinu soovitus on kulda väärt, kuid paraku sellist mehhanismi ei eksisteeri, muidu hüppaks kohe ratta selga ja annaks tuld! Masinaoperaatoril paluksin panna peale taandareng programmi, et sinusuguse Usbeki hoora mentaliteediga inimestest aru saada.

Tule sõida sealt kaugelt Tartust Tallinnasse, ma võin sulle ES'i kaudu oma kontaktid ka anda, siis äkki räägime asjad sirgeks, või mis sa arvad?Või äkki viskad mulle oma andmed, nind ma laekun Tartu?

Challenge the Adventure.Ride The World

ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Võid vabalt oma taksoga edasi sõita, kuna mul ei ole sinuga mitte midagi sirgeks rääkida!

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

ThaNukks kirjutas:

Võid vabalt oma taksoga edasi sõita, kuna mul ei ole sinuga mitte midagi sirgeks rääkida!

Sinuga on siis kõik selge...

Challenge the Adventure.Ride The World

uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

ääremärkusena pean lisama, et Tartus on siiski asutusi, kus ka "retaarde" kinni peetakse...

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ThaNukks kirjutas:
Tarts kirjutas:
ThaNukks kirjutas:

t*** mingid freeloaderid on foorumis isa mängima hakanud, mingi internaatkool on saanud interneti või mis toimub?

Kas sa panid tähele ta viimast postitust? Inimene vabandas, milleks sul on veel vaja hakata nööpe mööda üles ronima?
Mitte et ma tema käitumist õigustaksin aga kui asi on juba kaanetatud, siis pole ka mõtet enam kangutada

Pean su tähelepanu juhtima sellele, et jutt käis siiski härra PIKAST. Tartu elanikuna võtan tema poolt öeldut personaalse solvanguna. Meil siin Tartus mingit retardite kinnipidamisasutust ei ole.

ThaNukks, miks sa seda isiklikult võtad?


uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

tsiteerides klassikuid:
"Nii olid lood Eesti Vabariigis. ...... Kui tartlane sōi toorest koera, ei kutsunud keegi politseid. Seda sellpärast, et kōigil rahvakildudel oli Eesti Vabariigis kultuuriautonoomia..... Kogu selle idülli litsus laiaks vene elevant. Aga see on juba järgmise peatüki teema....."

ehk solvus sellepääle, et tundis ohtu tartu "retaardide" kultuuriautonoomiale...


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Pihelgas kirjutas:

ThaNukks, miks sa seda isiklikult võtad?

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid vaateid, arusaami jms. Kuid siiski on võimalik, hulga teooriale pilku heites, erinevaid elemente (näiteks inimesi) liigitada/rühmitada mingi x tunnuse järgi. Lihtsustava näitena võiks tuua sellise asja.

On kaks gruppi A ja B... grupis A on inimesed kes jõuavad vastuseni läbi põhjendatud lahendi, ent teises grupis on inimesed kes pakuvad lahendi huupi ehk lahmivad, ilma et teaks lahenduskäiku.

Paraku on siinses Madmax diloogias palju inimesi, kes lahmivad lahenduskäiku teadmata, siit ka minu ärritus.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ega sa isegi siis targem ju pole - hakkasid vastu lahmima ilma pikema selgituseta?

Ja päris selge on ju see, et Pikk ei mõelnud iga jumala Tartu kodanikku selle hullari kliendina. Lihtsalt mitu päeva järjest on tulnud foorumisse ulmetegelasi, kes eiravad foorumi reegleid ning head tava ja käituvad/kirjutavad enamusele arusaamatult.

Võiks ju otse asjast rääkida. Suht nüri on kui kõik, kes selle Madmaxi muinasjutuga vähem või rohkem kokku puutusid, hakkavad ennast ükshaaval siin foorumis tõestama. Mis tehtud see tehtud ja alati on võimalik edasi minna, kui viga heastatud saab.


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Arvan, et me saame Eesti liigitada heaoluriikide hulka, mitte üheski heaoluriigis ei vahi politsei pealt kuidas nende silme all autosi lintsitakse või kuidas? Ei pea olema eriline Einstein või Holmes, taipamiseks, et tegu oli puhta väljamõeldisega.

Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 553
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas Kox »

ThaNukks kirjutas:

tegu oli puhta väljamõeldisega.

milleks vaja sellist P"#ka välja mõelda :?

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08

ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Kox kirjutas:
ThaNukks kirjutas:

tegu oli puhta väljamõeldisega.

milleks vaja sellist P"#ka välja mõelda :?

Milleks kirjutas Jack London raamatu "Loitev Koit"? Tegemist on sisemuses peituva kirjaniku soonega :D

Kasutaja avatar

musttank
Postitusi: 117
Liitunud: 30 Dets 2005, 23:30
Asukoht: Tartu; Soome Tikkurila

Madmaxi punt vol 2

Lugemata postitus Postitas musttank »

ThaNukks kirjutas:
tegu oli puhta väljamõeldisega.

milleks vaja sellist P"#ka välja mõelda Confused

Niinimetatud p_sk ja BS seisnes liikluses oleva auto segamises ettesõitmistega, ümber reastumises takistamistega ja jälitamisega.
Okei, see selleks. Sellest saab ju kuidagi üle aga kui kõrgem pilotaaz su tagaumisse põrkerauda ennas üritab parkida ja peale seda intsidenti tullakse koos n.ö. sõpradega su vanat autot (eestis liiga vähe selliseid, et lasta suva jorsil lammutada) peksma- mis seisnes küljepeegli ja tagumise reg. numbri eemaldamine jõhkral kombel, esiklaasi peksmine kiivriga.
Kuidas reageeriksid ise sellise käitumise juures oma kodulinnas?
1 mu tuttav mainis, et kui temaga peaks miskit sellist juhtuma, siis esimene kes käe külge paneb, saab kurikaga vastu põlvi. Edasi vaatab kas on veel soovijaid...... (ise ei poolda vägivalda aga imbidega ei saa muutmoodi...... ) Ja veel sellised ähvardused, umbes, et kui palju ohid, terroriseerime sind edaspidigi.......

_________________
Honda cbr 600 F4i 02.a. from the usa.
Buell Firebolt XB12R 04.a. samuti usast.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ThaNukks kirjutas:

Arvan, et me saame Eesti liigitada heaoluriikide hulka, mitte üheski heaoluriigis ei vahi politsei pealt kuidas nende silme all autosi lintsitakse või kuidas? Ei pea olema eriline Einstein või Holmes, taipamiseks, et tegu oli puhta väljamõeldisega.

vaata siin on kaks eri asja. Bemmi- ja rollerimehe peksmine foorumis oli väljamõeldis, kuid USA-auto p*** toimus päriselt. Nagu ma Riksxile ES kirjutasin, keerasid kutid endale omapärase meelelahutuse käigus ise paska. Kui poleks laiemalt levima hakanud kuulujutud bemmi- ja rollerivenna peksmisest (millele lisandus USA autoga juhtunud konkreetne case) oleks suhtlemine tegelastega olnud sootuks tagasihoidlikum.

Kokkuvõtteks - olge ise normaalsed ja ei juhtu kellegagi midagi.


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Suzumen kirjutas:
ThaNukks kirjutas:

Milleks kirjutas Jack London raamatu "Loitev Koit"? Tegemist on sisemuses peituva kirjaniku soonega :D

Kuid Jack London ei proovinud reaalses elus samastuda ühegi raamatu kangelasega, rääkimata kriminaalkuriteo sooritamisest. Mad Maxi autoritel ja Jack Londonil on sama palju ühist kui lehmal ja lennukil.
Austa klassikuid vähemalt ja ära võrdle neid lihtlabase pätikambaga (lootuses, et Sinu haridus ja haritus seda võimaldab).

ThaNukks kirjutas:

Võid vabalt oma taksoga edasi sõita, kuna mul ei ole sinuga mitte midagi sirgeks rääkida!

Mehel (lootuses, et Sulle pole selle sõna tähendus lihtsalt tühi helin) peaks olema julgust oma viga tunnistada või vastutada oma väljaütlemiste eest.
Sulle pakuti reaalset võimalust vastutada oma sõnade eest, kuna endapoolset viga pole Sa võimeline nägema. Sinu vastust võis lugeda iga foorumlane.
Loogiline järeldus: virtuaalmaailma äss, reaalelu heidik. (lol)

No mida ma oskan kosta? Sa oled siin boardil filosofeerinud rohkem kui Mahatma Gandhi oma elu jooksul kokku. Sinu ideoloogia kohaselt peaks ma kõik lahkhelid lahendama silmast-silma? Mõtle natukene raamidest välja, mitte ära lahmi tühja. Kui ma oleksin aktiivne foorumikasutaja ja satuksin pidevalt teistega lahkarvamustesse ja kui kõik tahaks IRL kokku saada - siis mis saaks tööst, eraelust jms? Cruisiks mööda Eestit ringi, et saaks mingit probleemi näost-näkku arutada? Eriti veel inimestega kes ei suuda asja verbaalsel tasandil lahendada. Meil ei ole enam nõukogude aeg, kus kõik mõtlesid "ühtemoodi". Mul on oma arvamus ja ma seisan selle eest. Kui mõnel isikul on sellega probleeme, las otsib mind üles, annan meeleldi oma kontaktandmed ja jään ootama omavahelist konstruktiivset vestlust. Kurvastuseks pean ütlema, et minu seisukoht jääks samaks.

Siinset foorumi tendentsi jälgides, olen järeldanud seda, et moderaatoritega peab alati päri olema, vastasel juhul koheldakse sind nagu pidalitõbist. Ma veekord rõhutan, et me ei ole tulnud samast painutuspingist. Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid vaateid ning arusaamu. Lihtne näide elust... miks on erinevate konkurside / iludusvõistluste / jne züriis erineva elu valdkonna tegelased? Pole raske arvata, mis saaks siis, kui iludusvõistlust hindaks brünettide klubi. Ma saan aru, et foorumis on kindlad reeglid, millega tuleb teema algatajal/postitajal arvestada, kuid isegi reeglite kohase postituses väikese irooniakübe lisamine toob sulle kaela hundi karja (loe:moded).

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

tegelt nüüd aitab sellest demagoogiast.

Sa sadasid selgelt sisse teemasse, mis ei puutunud sinusse. Ja kui puutus, siis oleks vägagi normaalne, kui sa oma sõnu kenasti seades oleksid kirjutanud, mis sulle ALGSE TEEMA juures ei meeldi.

Pika kirjutatud tekstis sa aru ei saanud, et ta ei mõelnud igat jumala Tartu elanikku. Kui aga tööteemas ise segast peksid, siis kaebled, et keegi ei mõista sinu irooniat.

Te olete ikka tõsised pussyd - kogu see kamp, järjest teete ennast lolliks. Sa oled juba kolmas vend kellele ma eraviisiliselt asja olemust seletada püüan. Kui saite mingi sitaga hakkama - tõmmake profiil madalaks, näidake, et eksisite ja saame edaspidi hästi läbi. Aga ei - järjest on vaja uutel "haridusega" reiditillidel tulla siia ennast tõestama - absoluutselt mõistmata esialgse probleemi olemust. Kui ei taha siirast nõu kuulda võtta, nosige Statoilis oma burkse edasi ja nagu öeldud - kui Tartus järjekordse sitaga hakkama saate võite oma rattad maha müüa.

Ja ära tule ütlema, et ilgelt kõva mees vms. Olin reedel Tartus ja tulen uuesti, kui vaja.


uuggu
Postitusi: 232
Liitunud: 23 Apr 2006, 23:13

Lugemata postitus Postitas uuggu »

MOTT


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Pihelgas kirjutas:

tegelt nüüd aitab sellest demagoogiast.

Sa sadasid selgelt sisse teemasse, mis ei puutunud sinusse. Ja kui puutus, siis oleks vägagi normaalne, kui sa oma sõnu kenasti seades oleksid kirjutanud, mis sulle ALGSE TEEMA juures ei meeldi.

Pika kirjutatud tekstis sa aru ei saanud, et ta ei mõelnud igat jumala Tartu elanikku. Kui aga tööteemas ise segast peksid, siis kaebled, et keegi ei mõista sinu irooniat.

Te olete ikka tõsised pussyd - kogu see kamp, järjest teete ennast lolliks. Sa oled juba kolmas vend kellele ma eraviisiliselt asja olemust seletada püüan. Kui saite mingi sitaga hakkama - tõmmake profiil madalaks, näidake, et eksisite ja saame edaspidi hästi läbi. Aga ei - järjest on vaja uutel kõrgharidusega reiditillidel tulla siia ennast tõestama - absoluutselt mõistmata esialgse probleemi olemust. Kui ei taha siirast nõu kuulda võtta, nosige Statoilis oma burkse edasi ja nagu öeldud - kui Tartus järjekordse sitaga hakkama saate võite oma rattad maha müüa.

Ja ära tule ütlema, et ilgelt kõva mees vms. Olin reedel Tartus ja tulen uuesti, kui vaja.

Mis mõttes nagu? Mis kuradi printsiipide põhjal sa mind kuhugi kampa topid? Mis sa oma reedesest seiklusest mulle paljatad? Mind see absoluutselt ei huvita. Minupärast veeda oma reeded kasvõi Kapa-Kohilas. Ratta müümise kohapealt oled valesti aru saanud. Oma vara (loe:ratast) võin ma müüa/vahetada millal heaks arvan, mitte siis kui mulle seda dikteeritakse.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

noh kui tahad veega alla minna siis palun!

alustuseks pean oma sõnu sööma - rate on ikka hea asi kah :D

Sina - http://www.rate.ee/users/Flashback

ja sinu sõber, ka biker.ee kasutaja Nitroid http://www.rate.ee/userinfo.php?id=167587

Kuna Nitroid oli koos Sebariga reede õhtul kaasas, siis ära tule rääkima, et sa ei tea asjast midagi.

Seega ajad sa suvalist demagoogiat ja paska suust välja, ning oled lihtlabane valetaja ja wannabe.

Nägemist.

Ahjaa, kuskilt kanalilt tuli mingi lastele mõeldud Mini Playback Show - proovi sinna, ehk on omasuguste rüblikutega rohkem õnne :wink:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas koi »

Tere.

Härrad moded - mul tunne, et sellel jahumisel pole mingit mõtet. Pojad on arvamusel, et päike tõuseb vaid sellepärast, et nemad siin ilmas ringi kakerdavad. See plära ajab juba karva turri. Hulga tühja kelkimist, mis ei lõpe ja risustab asjatult foorumit. Minu arvates võiks neile (tahnukis ja mis need jüngrid veel olid) kriipsu peale tõmmata. Toksigu seent oma rates või kus iganes, aga siia pole sellistel asja.
Sõltumata nende edasisest käitumisest ma oma arvamust ei muuda.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Herr Koi, aga nii ongi.
:wink:


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

Pihelgas kirjutas:

noh kui tahad veega alla minna siis palun!

alustuseks pean oma sõnu sööma - rate on ikka hea asi kah :D

Sina - http://www.rate.ee/users/Flashback

ja sinu sõber, ka biker.ee kasutaja Nitroid http://www.rate.ee/userinfo.php?id=167587

Kuna Nitroid oli koos Sebariga reede õhtul kaasas, siis ära tule rääkima, et sa ei tea asjast midagi.

Seega ajad sa suvalist demagoogiat ja paska suust välja, ning oled lihtlabane valetaja ja wannabe.

Nägemist.

Ahjaa, kuskilt kanalilt tuli mingi lastele mõeldud Mini Playback Show - proovi sinna, ehk on omasuguste rüblikutega rohkem õnne :wink:

Oh sa vanakurat. Mis nüüd saab? Arvad, et muudan oma seisukohta. Ei. Eksisin ennist öeldes, et on kahte sorti inimesi. Lisaks sellele on veel kolmas grupp - INTERNETI POLITSEI. Kuid paraku on Interneti Politseis ilma väljaõppeta uurijad, kes loovad täiesti alusetuid paralleele. Sa võid oma demagoogia jutuga seenele sõita, sinu teooria järgi on kõik Romeo Kalda tuttavad menditapjad. Sa defineeri endale foorumi tähendus ja siis loo piltlik telg elu ja foorumi vahel. Siin foorumis võib su sõna maksta, kuid elus on su ideoloogia ja arvamus võrdeline maailma mastaabis ühe hiinlase surmaga. Sa vaata oma prioriteedid üle, sest sa oled lihtlabane ja väärtusetu ÜLDISTAJA.


-martin-
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Mär 2006, 20:33
Tsikkel: KTM 950 SE&yz450f
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas -martin- »

Jutu järgi on kõik kõvad mehed - kes ei luba enam sõita, kes näeb eemalt kõike väga täpselt (tegelt läbi 10 purjus sõbra, kes kõik forseerivad jutuga üle) ja tagatipuks hakatakse juba teiste rattaid ära müüma.Krt te p*** netis (mõtlete mehi maha teha otsides nende rate aadresse ja avalikustate neid - jumal selle eest hoia nad hakkavad nüüd madalaid punkte saama :lol: ).
Nende meestega sõidan ka mina koos, nii et kui midagi öelda on tulge siia ja räägime asjad selgeks.
Arvate tõesti, et tsikliga autot rammida on lahe ajaviide-peab täitsa loll olema

PS Hr. Pihelgas mind Rates pole 8)

märulipolitsei.lutsu.komm

Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

nagu seeni pärast vihma...

Vahest sõidan ja teen asju.

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Oi poisikesed. (keegi tuleb nüüd muidugi jälle hüppama, mida kõike ta "oma kehaga" korda saata suudab.) Sõitke, krt, kuni ilma on, mida siin möliseda?

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

ThaNukks, sa liitusid foorumiga vähem kui pool aastat tagasi, oled teinud üle 40 postituse, millest pooled on kedagi halvustavad ja aeg ajalt otseselt solvavad. Miks sa arvad, et sa siin foorumis õigesti käitunud oled? Kui nüüd foorumi reeglites näpuga järge ajada ja purki pugeda, siis oled sa eksinud korduvalt. Aga mitte sellest ei ole jutt. Pigem juhiksin su tähelepanu sellele, et tulid siia foorumisse ja hakkasid vanemate foorumi kasutajate suunas sülge pritsima. Miks? Oled sa foorumis sõpruskonna laiendamiseks või tüli norimiseks? Mis su eesmärk oli siia tulles? Kui sa tulid tüli norima, siis mine parem siit ära. Kui sõpruskonda laiendama, siis prooviks nüüd selle pasa kuidagi hobusesse tagasi toppida ja otsast peale hakata, või mis?

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

t*** kas teid lastakse ükshaaval linnaloale ja unustataksegi? Iga jumala päev ilmub järgmine vend Grimm välja ja hakkab oma lugu jutustama.

poisid, võtke tõesti korralikult oma punt kokku, saatsin Martinile oma numbri, Sebaril on kindlasti ka Kõutsi oma. Teeme siis asja lõplikult selgeks.

Kui ei taha, siis tõmmake siit foorumist nii kaugele kui saate.

Viimati muutis Pihelgas, 29 Okt 2007, 10:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

selline tillikari siis ongi need kõvatajad :D Et nad ka ise peeglisse ei vaata ja aru ei saa kui naeruväärsed nad oma ülbuses on! Pihelgas- kui Tartusse lähed, siis ära unusta püksirihma kaasa võtmast, see on paras vahend ulakaid lapsi korrale kutsuda :D ... ja üldse võiks keegi modedest kogu siin kiljuva Maddicki seltskonna ära bännida enne, kui kellegil tõepoolest siiber saab ja Tartusse selgitusi jagama sõidab.

Suletud

Mine “Fleim”